Rozjetá Třebíč pokračuje na vítězné vlně.

Branky

7. V. Maleta , 69. R. Bence - 10. M. Fukan
 22

V 11. kole Kp zajížděli fotbalisté Speřic do Třebíče, tým, který je velkým letošním překvapením soutěže. Třebíč zvítězila doma 2-1 a upevnila si 2. místo v tabulce.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Vyrovnaný poločas.

Zápas se odehrával za krásného počasí...oba týmy měli jasný plán do začátku a to nezaspat začátek...a to se lépe vyvedlo Domácím Maleta se krásně uvolnil a v 7. minutě nekompromisně překonal Dubna,který zaskakoval za Žáčka. Hned v 10. min vyrovnal ze standartky Fukan krásným náběhem překonal Dubu,který nedoskočil na centr. Poté hra byla v poli vyrovnaná Speřice měli lehce ze hry,ale své šance neproměnili..

Třebíč si body pohlídala skvělou obrannou hrou.

2.pol začal opatrně Třebíč neotevírala hru pečlivě bránila a čekala na ojedinělý útok,ten přišel v 70 min se uvolnil Bence a nekompromisně zakončil.Poté ještě více začali bránit a Speřice už nedokázali se zápasem něco udělat,žádná velká šance už nepřišla ikdyž Speřice se tlačili za vyrovnáním, tak se domácí skvěle zavřeli do své obrany a zápas jako tým dovedli do úspěšného konce.

Ohlasy k zápasu

HFK Třebíč
Tomáš Válek (hráč):

Jiří Holenda ml. (hráč)Bohužel prohra, která neměla přijít,ale někdy se to tak stane,neřekl bych, že vyhrál lepší tým,byl ro remizový zápas,ale bohužel pro nás v první půli máme šance,které neproměníme a potom litujeme.