FC PBS Velká bíteš x TJ Dálnice Speřice 2:0

Speřice chtěly navázat na výhru z minulého utkání. Až do 82. minuty bylo skóre díky dobré obranné činnosti Speřic bezbrankové. Poté byla Vlčkovi odpískána penalta, kterou Daněk proměnil. Po vyloučení Vlčka dala Bíteš v 91. minutě ještě jeden gól a porazila Speřice 2:0.

V příštím kole hostíme Humpolec. Výkop utkání je v neděli 14. 4. 2024 v 15:30 hod. Přijďte podpořit náš tým v sousedském derby!

Ohlasy po zápase:

TJ Dálnice Speřice

Jiří Holenda, trenér Speřic:

„Velká Bíteš je doma silný tým, který velmi dobře kombinoval. Je to asi nejlépe hrající mužstvo na domácím hřišti. Bíteš měla během zápasu několik šancí, které ale nedokázala proměnit. Soupeři jsme se dokázali vyrovnat, a i my jsme měli pár gólových příležitostí. Dokonce jsme vsítili první gól, který nám ale kvůli odmávanému ofsajdu nebyl uznán. V 82. minutě byla odpískána penalta a prapodivně vyloučen Dominik Vlček. Soupeř od začátku zápasu dominoval v držení míče. My jsme ale velmi dobře bránili a troufám si říct, že pokud by nebyla odpískána penalta, branku by nedali a ten bod bychom ubránili. Do té doby velmi dobře hrál Dominik Vlček a chytal náš brankář Dominik Švec.“

Videozáznam z utkání není k dispozici.

Výsledek:                      2:0 (0:0)

Branky Velká Bíteš:     83. Libor Daněk (penalta), 91. Zdeněk Traxl

Sestava Velká Bíteš:   Michal Pelán (K) – Ivan Shlaban, Tomáš Mrňa, Tomáš Šperka, Filip Hlucháň – Libor Daněk, Miroslav Kozel, Adrian Merdita, Dominik Bartoš (67. Dominik Moučka) – Filip Krula (73. Richard Zapletal), Richard Novotný (76. Zdeněk Traxl)

Trenér:                          Miroslav Steinhauser

Sestava Speřice:        Dominik Švec – Adam Dufek, Petr Šíma, Pavel Honzárek, Martin Řezáč (46. Patrik Soukup) – Martin Eremiáš (46.  Nicolas Vrána), Patrik Pech, Dominik Vlček (K), Jiří Merunka (90. Martin Štěpánek), Vojtěch Cajz – Vojtěch Zach (61. Marek Fukan)

Trenér:                          Jiří Holenda

Žluté karty:                   1:1 (90. Tomáš Mrňa – 82. Dominik Vlček)

Rozhodčí:                     Marek Švehla – Věra Soukupová, Nikolas Šíma, delegát: Miroslav Fridrichovský

Diváků:                         310