SFK Vrchovina nové město na moravě x TJ Dálnice Speřice 6:0

Utkání, které se odehrálo za velmi chladného a deštivého počasí, speřickým fotbalistům vůbec nesedlo. Tým Nového Města měl herní převahu a když už se naši hráči dostali před soupeřovu branku, tak z toho nedokázali nic vytěžit. Speřice si tak ze hřiště Nového Města na Moravě odvezly vysokou porážku 0:6.

Speřice od začátku utkání hrály velmi defenzivně, ale inkasovaly už v 10. minutě, kdy se před prázdnou brankou objevil Jícha, který měl na zakončení dostatek času a nemýlil se. Ve 27. minutě po průnikové přihrávce obehrál Partl dva speřické obránce a střelou pod břevno zakončil na 2:0. O pět minut později skóroval Duba.

Po poločasové přestávce, ve 47. minutě, si další branku připsal Jícha. V 53. minutě nahradil Jančíka Merunka. V 59. minutě skóroval Sytař. V 65. minutě vystřídal Eremiáše Vrána. Skóre utkání uzavřel v 74. minutě Boušek, když si poradil s vybíhajícím Švecem a poslal míč přesně k tyči – 6:0. Domácí mohli přidat ještě další góly, ale míč cestu do sítě nenašel.

Další utkání proběhne na domácím hřišti v neděli 28. 4. 2024 od 16:00 proti FK Maraton Pelhřimov. Přijďte podpořit náš tým!

Jiří Holenda, trenér Speřic:

„Tentokrát nám zápas defenzivně vůbec nevyšel. Za stavu 0:0 jsme měli 100% šanci, kterou jsme neproměnili. Pak šel výkon dolů a domácí dominovali. Na utkání je jediné pozitivní to, že se nikdo se nezranil a nedostal červenou kartu.“

Videozáznam z utkání není k dispozici.

Fotografie z utkání na fotbalunas.cz

Report z utkání na sfkvrchovina.cz

Videosestřih utkání na YouTube

Výsledek:                      6:0 (3:0)

Branky Vrchoviny:     10. Matěj Jícha, 27. Pavel Partl, 32. Tomáš Duba, 47. Matěj Jícha, 59. Petr Sytař, 74. Adam Boušek

Sestava Vrchovina:   Petr Šmída (K) – Lukáš Hekerle, Jiří Batelka, Tomáš Švanda, Jakub Novotný (60. Adam Boušek) – David Šteffl, Martin Pulkrábek (85. Jiří Mička) – Pavel Partl, Petr Sytař (71. Lukáš Wolker), Matěj Jícha (60.  Dominik Bača) – Tomáš Duba

Trenér:                          Michal Lukáš

Sestava Speřice:         Dominik Švec – Adam Dufek, Petr Šíma, Pavel Honzárek, Martin Řezáč –Martin Eremiáš (65. Nicolas Vrána), Patrik Pech, David Jančík (K) (53. Jiří Merunka), Vojtěch Cajz – Vojtěch Zach, Patrik Soukup

Trenér:                          Jiří Holenda

Žluté karty:                   0:2 (44. David Jančík, 70. Petr Šíma)

Rozhodčí:                     Michal Gasnárek – Martin Půček, Jakub Rosický, delegát: Karel Piňos

Diváků:                         125

neděle 5. 5. 2024 od 16:30 hod.