TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ FC ÚSTRAŠÍN 4:0

B tým Speřic přivítal na svém hřišti Ústrašín. Utkání se odehrálo za slunečného, avšak chladného počasí.

První branku dal Patrik Huňáček ve 21. minutě. Další přidal ve 31. minutě z penalty David Morava. Do přestávky tak domácí vedli 2:0.

Ve druhém poločase dal branku Pavel Jiřík a chvíli před koncem skóroval Jan Hnát a uzavřel výsledek utkání – 4:0.

K dalšímu utkání vyrážíme na sousedské derby na hřiště SK Jiřice. Zápas se odehraje v sobotu 27. 4. 2024 od 16:00 hod. Přijďte náš B tým podpořit!

Jiří Menšík, trenér Speřic:

„Hrálo se docela běhavé utkání, kde měl Ústrašín v prvním poločase chvílemi opticky navrch. My jsme ale hráli velmi pozorně dozadu a důrazně dopředu, což přineslo první dvě branky. Druhý poločas už byl plně v naší režii a přidali jsme další dvě branky.“

Výsledek:                    4:0 (2:0)

Branky Speřic:           21. Patrik Huňáček, 31. David Morava (PK), 74. Pavel Jiřík, 87. Jan Hnát

Sestava Speřic:        David Jančík – Jan Řezáč (46. David Moravec), David Vincenc, Martin Pohan (72. Lukáš Svoboda), Miroslav Čermák – Josef Boček (46. Jiří Holenda), Pavel Jiřík, Jan Hnát, Nicolas Vrána, Patrik Huňáček (46. Tomáš Krejčí) – David Morava

Sestava Ústrašín:     David Rohovec (K) – Radek Popelka, Daniel Starý, Petr Mareš, Tomáš Jírů, Tomáš Kubiska, Lucas Anthony Vanhasselle, Oleh Hisem (61. Marek Machač), Tomáš Novák, Martin Rod, Vojtěch Drahný

Žluté karty:                  1:0 (35. Josef Boček)

Diváci:                         50

neděle 5. 5. 2024 od 16:30 hod.