TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ Sokol černovice

Domácí neměli k dispozici brankáře, a tak se do brány postavil David Jančík, který proti předposledním Černovicím udržel čisté konto a podpořil vysokou výhru Speřic 8:0.

Od úvodu utkání měly Speřice herní převahu. První branka padla již ve 4. minutě utkání, kdy se trefil Marek Fukan. Ve 24. minutě zvýšil na 2:0 Pavel Jiřík. Okolo 37. minuty se skóre rychle změnilo dvakrát za sebou, kdy dal obě dvě branky Jan Hnát. Před koncem poločasu zvýšil už na 5:0 opět Pavel Jiřík.

Do druhého dějství nastoupili na obou stranách čerství hráči. Na další branku si diváci museli počkat ale až do 67. minuty, kdy Jiřík přihrával Vincencovi, který se nemýlil a zvýšil už na 6:0. V 82. minutě se kombinace obrátila, tentokrát přihrával David Vincenc Jiříkovi, který zkompletoval hattrick. Poslední branku, na 8:0 poslal těsně k tyči P. Vlček.

Speřice tak napravily výsledek z nepovedeného minulého utkání. V příštím týdnu zajíždí B tým na hřiště Čejova, kde je výkop v neděli 14. 4. 2024 ve 13:00.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Utkání, které proběhlo na skvěle připraveném hřišti, se hrálo v podstatě na jednu branku. Proměnili jsme i většinu šancí, které jsme si vytvořili. Nejvíce byla vidět aktivita a chtění hrát u Pavla Jiříka, ale všichni naši hráči podali dobrý výkon. S předvedenou hrou i výsledkem jsem spokojený.“

Výsledek:                           8:0 (5:0)

Branky Speřic:                  4. Marek Fukan, 24., 43. a 82. Pavel Jiřík, 37., 38. Jan Hnát, 67. David Vincenc, 84. Petr Vlček

Sestava Speřic:              David Jančík – David Moravec, Martin Pohan (46. Jan Řezáč), Vladislav Ganobjak (K) (68. Jiří Menšík), Miroslav Čermák (46. Tomáš Krejčí) – Pavel Jiřík, Pavel Nápravník, Nicolas Vrána, Jan Hnát (63. Petr Vlček) – Marek Fukan (46. Lukáš Svoboda), David Vincenc

Sestava Černovic:           Karel Vošahlík – Jan Hromadník (80. Tomáš Hrbek), Šimon Paclík, Tomáš Duc Dao (63. Pavel Krejčí), Jan Michálek (46. Ladislav Stejskal), David Růžička, Ondřej Hodina, Tomáš Kohout (46. Tomáš Pravda), Jiří Kos, Lukáš Pěnka (K), Jakub Filípek (84. Martin Čekal)

Žluté karty:                       1:3 (75. Nicolas Vrána – 58. Jan Hromadník, 73. Lukáš Pěnka)

Diváci:                              60

neděle 5. 5. 2024 od 16:30 hod.