TJ Tatran červená řečice x TJ DÁLNICE SPEŘICE B 5:1

K prvnímu jarnímu utkání vyjel B tým Speřic na půdu TJ Tatran Červená Řečice. Souboj týmů z první poloviny tabulky opanovali domácí, když vyhráli jasně 5:1.

Ze zápasu:

Speřice po první půli prohrávali 0:3. Ve druhém poločase vstřelili jednu branku, kterou dal v 68. minutě Tomáš Krejčí. Další dvě branky však ještě inkasovali, a tak si odvezli prohru 1:5.

Ohlasy po zápase:

TJ Dálnice Speřice

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Do zápasu jsme vstoupili špatně a brzy obdrželi po našich hrubých chybách zbytečné góly. Bohužel jsme si ani nevytvořili žádnou převahu, kdy by se dalo uvažovat o zvratu utkání. Celkově jsme podali špatný výkon. Jediní, kdo snesli měřítko dobrého výkonu byli Krejčí a Alenka.“

Výsledek:                              5:1 (3:0)

Branky Červená Řečice:     10. David Roubal, 30. Tomáš Obranec, 33. Jiří Popovič, 66. Adam Kölbl, 88. Ondřej Plachý

Branky Speřic:                     68. Tomáš Krejčí

Sestava Č. Řečice:              Jakub Aldorf – Tomáš Obranec (K), Vojtěch Pulda (84. Sabriel Sabriev), Ondřej Kubíček (57. Adam Kölbl), Jan Duchan, Pavel Pavelka, David Roubal (57. Jiří Dýnek), Dominik Legorský, Jiří Popovič, David Krajhanzl, Zdeněk Káva (78. Ondřej Plachý)

Sestava Speřic:                    Petr Maďar – David Moravec, Miroslav Čermák Vladislav Ganobjak (K), Martin Pohan st. (46. Matěj Linhart), Lukáš Svoboda, Václav Alenka (52. Jan Řezáč) – Pavel Jiřík (46. Patrik Huňáček), Josef Boček, Tomáš Krčil – David Vincenc

Žluté karty:                           0:0

Diváci:                                   40