Branky

49. R. Durajka , 84. M. Kašík - 1. D. Jančík , 4. J. Holenda , 25. P. Soukup , 33. J. Holenda , 80. P. Soukup
 21

Po půli bylo rozhodnuto

V silném větru si vybrali výhodu větru v zádech hosté a na malém rezervním hřišti od začátku dominovali. Hned z první rozehrávky poslali míč dopředu a domácí obránce odkopl míč tak nešťastně, že trefil stopera, od něj se odražený míč dostal na nohu rozběhnutého JANČÍKA Davida, jenž neměl problém po dvaceti sekundách! otevřít skóre zápasu - 0:1. Než se domácí vzpamatovali, přistál centr na noze HOLENDY Jiřího a ten volejem z deseti metrů napálil míč nechytatelně pod břevno a ve 3. minutě to bylo již 0:2! Pro domácí to byl nevídaný šok a celý první poločas ztroskotávali na dobré a důrazné obraně Speřic. Naopak hosté si vytvořili z brejků do poločasu ještě tři velké příležitosti a dvě z nich proměnili. Nejprve se v 25. minutě trefil SOUKUP Patrik - 0:3. A konečnou výsledkovou podobu prvního poločasu dal ve 33. minutě svou druhou trefou HOLENDA Jiří - 0:4.

Domácí korigovali, ale hosté si výhru pohlídali

Po přestávce se výhoda silného větru přesunula na stranu domácích a hned ve 49. minutě snížil DURAJKA Roman - 1:4. Zatímco hosté proměnili za první poločas čtyři šance z pěti, tak ve druhé půli čaroval speřický Tkadlec a hned několikrát vychytal opět výborného Durajku a držel tak stále třígólové vedení. O tom, že domácí hrají smolný zápas se definitivně rozhodlo v 80.minutě, kdy ojedinělý brejk hostů skončil pátou brankou. Podruhé v zápase se prosadil SOUKUP Patrik - 1:5. Do konce zápasu ještě snížil v 84. minutě KAŠÍK Michal na 2:5, ale po prospaném prvním poločase a zahození několika tutovek ve druhém, domácí na větší zdramatizování již sílu neměli.

Autor: Aleš Janovský

Sestavy

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
K. Procházka [-] - J. Heres [-] , P. Čermák [-] , M. Homola [-] , M. Anna [-] (58. Z. Jonák [-] ) -R. Durajka [-] , V. Lampíř [-] , J. Klíma [-] (83. M. Matoušek [-] ) - M. Kašík [-] , D. Svoboda [-] ,M. Šimončič [-]

TJ Dálnice Speřice
D. Tkadlec [-] - M. Pohan [-] , P. Honzárek [-] , T. Krejčí [-] (70. P. Moravec [-] ) - D. Jančík [-] , T. Jůzl[-] , M. Eremiáš [-] (67. M. Štěpánek [-] ) , D. Vlček [-] , J. Holenda [-] (81. M. Linhart [-] ) - P. Soukup[-] , M. Sadský [-]

ŽK: 51. J. Klíma , 58. M. Šimončič , 60. V. Lampíř , 60. P. Čermák , 60. J. Heres - 58. D. Vlček .
Místo: Náměšť nad Oslavou. Počet diváků: 100. Rozhodčí: NOVÁK Filip, JÍLEK Lukáš, PETRLÍK Ladislav.