TJ Slavoj Pacov B : TJ Dálnice Speřice B

1:1

(1:1)

  Juniorky Pacova a Speřic se o body podělily

  Branky

  1. Z. Rybčák- 44. M. Švec

   18

  Jak Pacov, tak i Speřice chtějí a potřebují vyhrávat, protože současná situace v tabulce jejich jménům neodpovídá. Žádná velká změna se ale tentokrát nekonala. Remíza drží oba celky pořád ve stejné situaci, kdy se vlastně nic moc hrozného neděje, ale ani posun směrem vzhůru, který by byl jistě žádoucí, se nekoná.

  Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

  První i poslední góly padly v první půli

  Vyrovnaný fotbal nabízelo střetnutí mezi juniorkami Pacova a Speřic. Na míči byli o něco lepší hosté a místy měli i o něco více ze hry. Po půl hodině však přišla chyba brankaře Dubna a do vedení šel Pacov díky brance Zdenka Rybčáka. Následovalo několik velmi zajímavých příležitostí v režii Speřic, jenže ty končily neproměněné. Až těsně před koncem prvního poločasu se po rohovém kopu prosadil přes brankaře Svobodu Marek Švec a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu, který tak nějak i odpovídal samotnému průběhu celého prvního poločasu.

  Nerozhodný stav udržely oba týmy až do konce

  V poločase druhém se mnohem více začínali do hry dostávat domácí, jenže bez jakéhokoliv citelného efektu. Pacovská juniorka nadále hlídala tempo zápasu, šance se střídaly na obou stranách, góly však stále nepřicházely. Tento stav tak platil až do samého závěru celého utkání, které nabídlo velmi vyrovnanou podívanou a z toho plynoucí dělbu bodů. Odpíchnout se ze spodní poloviny tabulky se tak ani jednomu z týmů nepodařilo, remíza je pro tento krok zkrátka málo a tak budou muset oba dva čekat minimálně do dalšího kola, kde shodně narazí na dva humpolecké týmy. Pacov se utká v dohrávaném kole v pátek doma s Čejovem, aby mohl hned v sobotu nastoupit proti favorizované Červené Řečici a Speřice se naopak mohou těšit na derby doma s Jiřicemi.  Ohlasy k zápasu

  TJ Slavoj Pacov B

  Lukáš Novotný (redaktor fotbalunas.cz): Oba dva celky mají jistě ambice hrát v tabulce výše, než ve druhé polovině tabulky a po očku sledovat i situaci pod nimi, protože hrozba sestupu je všudypřítomná. Nerozhodný výsledek nic moc neřeší, ale zároveň ani nemusí nikomu dělat velké starosti. Pacov teď čeká velmi nabitý víkend. Ve dvou dnech odehraje dva zápasy a bude skutečně zajímavé sledovat, jak si s nimi poradí.


  Autor: Lukáš Novotný

  Sestavy

  TJ Slavoj Pacov B
  O. Svoboda [-] - J. Rathouský [-] , D. Přibyl [-] (59. P. Novotný [-] ) , P. Gavrecký [-] , R. Doležal [-] (46. K. Vágner [-] ) , Z. Rybčák [-] (63. D. Homolka [-] ) , P. Šauer [-] , R. Flígr [-] (77. J. Másilka [-] ) ,M. Zíka [-] , M. Dvořák [-] , M. Vlach [-] (81. E. Mareš [-] )

  TJ Dálnice Speřice B
  V. Duben [-] - L. Svoboda [-] , D. Moravec [-] , M. Čermák [-] - R. Anděl [-] (73. J. Menšík [-] ) ,J. Merunka [-] , J. Moravec [-] , M. Linhart [-] , J. Svoboda [-] - M. Švec [-] , M. Sadský [-] (60.J. Kořínek [-] )

  ŽK: 26. D. Přibyl , 38. M. Vlach , 75. R. Flígr - 42. M. Sadský .

   Hráči zápasu: M. Dvořák - M. Švec , J. Moravec .

  Počet diváků: 30. Rozhodčí: ČAMRA Jiří - MAŘINEC Lukáš (N), MORAVEC Roman (N).

  Foto historie

  foto_historie_logo_1965.jpg

  Můžete nás najít

  Tréninky:

  Pondělí

  18:00 - 19:30

  Středa 
  18:00 - 19:30

  Pátek 
  18:00 - 19:30

    

  Soutěžní zápasy

   Muži A - Krajský přebor

  Speřice - Pelhřimov  19.10. 14:30

  Bedřichov - Speřice  26.10. 14:30

  Speřice - Okříšky 02.11. 14:00

  Muži B -  OP III. třída

  Kamenice B - Speřice B20.10. 14:30

  Speřice B - Ústrašín  27.10. 12:00

  H. Cerekev - Speřice B 03.11. 14:00