FC Chotěboř - TJ Dálnice Speřice

2:0
(0:0)

Branky


53. P. Chlad , 57. F. Janda
 13

V rámci 16. kola KP zavítal do Chotěboře TJ Dálnice Speřice. Domácí zvládli ve druhé půli během krátké chvíle vstřelit dvě branky, a tak zůstaly všechny body na domácím hřišti.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Bezbranková první půle

První půle se hrála spíše mimo vápna, do větších šancí se týmy dostávaly jen zřídka. K rozvlnění sítě obou celků, vždy chyběla větší přesnost a klid. Obranné řady společně s brankáři odehrály první poločas bez chyby, tak jak by se líbilo fanouškům defenzivního fotbalu.

Během čtyř minut dva góly

Domácí Chotěboř vstoupila do druhé půle s větším nasazením, které se začalo vyplácet. Po sedmi minutách hry druhého polčasu si vzal míč Chlad, vystřelil a poslal Chotěboř do vedení. Hned za čtyři minuty poději, v 57. minutě, přidal druhý gól domácích chotěbořský Janda a bylo rozhodnuto. Veškeré další šance nedokázali domácí ani hosté přetavit v gól, a tak dokázala Chotěboř doma uspět , vyhrála 2:0 a upevnila si 3. místo v tabulce před Ledčí nad Sázavou, která hraje v neděli s Jaroměřicemi.

Sestavy


FC Chotěboř
T. Dobrovolný [-] - M. Čáp [-] , J. Hlaváček [-] , P. Ďoubal [-] - O. Bělovský [-] (52. M. Moravec [-] ) ,P. Chlad [-] , J. Hlaváček [-] (88. T. Keller [-] ) , M. Somerauer [-] - P. Hanousek [-] , F. Janda [-] (60.M. Odvářka [-] ) - T. Hromádka [-]

TJ Dálnice Speřice
A. Žáček [-] - P. Honzárek [-] , M. Pohan [-] , J. Boček [-] - M. Sadský [-] , M. Eremiáš [-] ,M. Štěpánek [-] , D. Jančík [-] (46. M. Pohan [-] ) , J. Holenda [-] , T. Krejčí [-] - M. Fukan [-]

ŽK: 62. M. Odvářka , 71. M. Somerauer - 52. T. Krejčí .
Počet diváků: 85. 
Rozhodčí: RYGL Luboš - POJEZNÝ Karel, FOTR Jan.

Foto historie

foto_historie_logo_1965.jpg

Můžete nás najít

Tréninky:

Pondělí
18:30 - 20:00

Středa 
18:30 - 20:00

Pátek 
19:00 - 20:30

 

Soutěžní zápasy

 Muži A - Krajský přebor

Jaroměřice - Speřice 15.04. 15:30 

 Muži B -  OP III. třída

Speřice B - N. Rychnov B 14.04. 15:30