Vypráskáno dostaly Jaroměřice od Speřic

Branky

19. D. Jančík , 40. M. Eremiáš , 55. D. Vlček , 80. D. Jančík (p.) , 86. V. Alenka

Speřice našly recept na góly

Bezmála stovka diváků nebyla úvodní čtvrthodinou první půle fotbalovostí nijak oslněna, jejich pozornost se ve vápně pokoušel zvýšit hostující Hošek a následně Barák. Tím však jen rozsvítily výstražná světla pro dálničáře a ti začli jednat. K odraženému míči se dostává Jančík pohotově střílí a posílá svůj tým do vedení. Chuť na stejný recept dostal Eremiáš a hostům odchod do šaten zavařil 2:0.

Využitým brejkem odepisují Jaroměřické ze hry

Do druhé půle naskočili Jaroměřičtí aktivněji, ale brejková odpověď domácích byla stoprocentní, když se na jejím konci střelecky zapisuje Vlček 3:0.

Čerstvá síla hostů Furiš se řítí sám na gólmana Žáčka, ten mu možnost dostat míč za jeho záda nepřipouští. Zanedlouho Svobodova střela z nadějné pozice míjí bránu.

V 80' Přichází penalta domácích, kterou pohodlně proměňuje Jančík. Konečný výsledek zápasu uzavírá standartní situace gólem Václava Alenky.