A.F.C. Humpolec C x TJ DÁLNICE SPEŘICE B

V osmé minutě utkání vsítil první branku útočník Speřic Morava. Druhou branku přidal ve 20. minutě Boček. Po změně stran nahradil Bočka Hnát. Ve 49. minutě poslal centr adresovaný Moravovi před bránu Eremiáš. Morava překonal ležícího obránce i gólmana a zvýšil vedení na 3:0. V 53. minutě vystřídal Pohana Marek. V průběhu druhého poločasu se střídaly útoky na obou stranách. Speřice měly pár slibných příležitostí, ale mnoho z nich nedokázaly proměnit. V 63. minutě přihrál Morava Hnátovi, který pokračoval sám na bránu a s přehledem k tyči překonal brankáře týmu Humpolce – 4:0. V 77. minutě vystřídal Řezáče Lukáš Svoboda a v 85. minutě nahradil Moravu Jaroslav Svoboda. Do konce utkání už žádný tým branku nepřidal, a tak si Speřice připsaly tři body za vítězství 4:0.

Další utkání čeká B tým v pátek 31. 5. 2024 od 17:30 h. na domácím hřišti proti FC Slavoj Žirovnice B.

Jiří Holenda, hráč B týmu Speřic:

„V Humpolci jsme vyhráli jednoznačně. Hrálo se na velkém hlavním hřišti, což nám vyhovovalo. Humpolečtí mladí ani staří hráči nedokázali našim hráčům vzdorovat. Mohli jsme vyhrát ještě mnohem větším rozdílem, ale mnoho šancí jsme zahodili.“

DSC09759.JPG

Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                    0:4 (0:2)

Branky Speřic:            8. David Morava, 20. Josef Boček, 49. David Morava, 63. Jan Hnát

Sestava Humpolce:   Tadeáš Venc – Lukáš Havel, Pavel Štěpán, Václav Holzbauer, Lukáš Maršík (71. Matyáš Cymorek), Lukáš David, Vojtěch Dolejš, Roman Veselý (K), Karel Horký, Lukáš Čábera, Michal Metál

Sestava Speřic:       Josef Moravec – David Moravec, Vladislav Ganobjak (K), David Vincenc, Jan Řezáč (77. Lukáš Svoboda) – Martin Pohan (53. Tomáš Marek), Jiří Merunka, Pavel Nápravník, Martin Eremiáš, Josef Boček (46. Jan Hnát) – David Morava (85. Jaroslav Svoboda)

Žluté karty:                 0:1 (15. Jan Řezáč)

Diváci:                         50