Diskuse, připomínky, náměty...

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Everything You Need to Know About Limelight for Streaming Steam

  13. 7. 2024 21:25:00 | RussellGroog

  Romance and Lovers of Stream!
  Welcome to Limelight Stream, where endless entertainment awaits you. Explore our diverse array of content, including movies, TV series, documentaries, and exclusive shows available only on Limelight Stream. Our high-definition streaming technology ensures a superior viewing experience, making every moment more enjoyable. Navigate through our platform with ease using our user-friendly interface, designed to help you find your favorite content quickly. Stream anytime, anywhere, on any device, whether it’s your TV, laptop, tablet, or smartphone. Personalized recommendations based on your viewing habits make discovering new shows effortless. Join https://www.limelight-stream.com/ today and dive into a world of premium content, where the best in entertainment is always just a click away.

  Limelight supported devices
  Stream Steam games Limelight
  Stream PC games to Mac
  Limelight compatibility
  Limelight resolution settings

  Good luck!

  Odpovědět

 • Fotbalový orgasmus existuje!

  10. 6. 2024 12:10:57 | Roman Pokorný

  Že se někdo směje nebo si ťuká na čelo? Ne nevadí mi to. Pro tohle se dělá amatérský fotbal - bez nečekaných výsledků. Ať se budoucnu stane cokoliv tohle nejmenší obci v divizních soutěžích
  už nikdo nevezme a neupře.


  Od zápasu v Polné to byla pánové na hřišti neskutečná jízda
  a zároveň nic pro slabé nervy. Uf...V kolektivním sportu VŽDY
  vyhrává i prohrává tým který musí být každopádně podepřen
  i extra výkony tu toho tu onoho hráče. Je nabíledni že nutně
  se musí přidat rovněž i potřebné štěstí a to se na nás několikrát
  teď na jaře usmálo. Kdo se trochu zamyslí dobře ví že podzim
  byl v tomto ohledu zcela opačný a tak je to podle mne v pořádku.
  Takže zbývá jen dodat : včerejší neděle to byl výbuch sopky
  erupce emocí a lavina nadšení po závěrečném hvizdu! Osobně
  jsem měl husí kůži jak dikobraz bodliny a musím napsat že
  i vlhké oči jsem zaregistroval...Kdo je emoční typ jistě vše snadno
  chápe! Nikdo z příznivců mi nedal pověření ale na tuty vím
  že by mi nikdo ani nevyčinil když všem kdo se jakoukoliv
  mírou o těch 30 bodů zasloužil napíši - fanoušci děkují!
  A klobouček!R. P.

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Fotbalový orgasmus existuje!

   14. 6. 2024 11:56:52 | Pavel

   Fotky z Tasovic zde : https://www.rajce.idnes.cz/sifra/album/tj-sokol-tasovice-tj-dalnice-sperice-2024-06-09

   Odpovědět

 • kouzelná věta

  8. 4. 2024 19:34:01 | Roman Pokorný

  TO SI DĚLÁŠ PRDEL........

  Odpovědět

 • Fotbal???

  25. 9. 2023 20:23:26 | Roman Pokorný

  Ostuda ostuda ostuda. Ne nepíši o divizi. Píši o derby i když to sem tak docela nepatří ale co už. První tři slova vyřkl J.Saňák a asi každý soudný fanda musí souhlasit. Já bych dodal ještě spoustu dalších-namátkou arogance nenávist nadutost zloba neúcta a mohl bych pokračovat. Nemá to smysl. Hlavní poznatek je tragický nedostatek fotbalového umu.
  Myslím že trenér Páník jako jeden z prvních začal používat spojení že "fotbal je válka" Tak snad se včera pokochal...Ostatně dnes už to říká kde kdo a tak se kochalo mnoho lidí. Já jsem šťastný že jsem zažil HRÁČE jako J.Bergr F.Veselý K.Dobiaš nebo J.Adamec a později samozřejmě Poborského Moravčíka Hapala a mnoho dalších. Dopředu slyším od "znalců" přesvědčených o své vyjímečné odborné kvalitě že tenkrát se hrálo s šišatým míčem nebo v botaskách ale vůbec mi to nevadí. Pamatuji své.
  Obě slavná "S" za mě nyní měla vybrat rukou společnou nemalou částku peněz a zaslat ji třeba do dětských oddělení v nemocnicích jako odpustek za tu prasáckou ubožárnu co předvedli a ze svých řad včetně realizačních týmů vyčlenit opět nemalý počet primitivů a poslat je na obsáhlé vyšetření k renomovanému psychiatrovi. No a o některé "diváky" ani nejde přirovnat k dobytku protože bych urazil chovný skot. Ten je užitečný. Oni ne.
  Závěrem si dovolím napsat jednu svojí myšlenku a tou je že to co se děje na místech kde se koná sportovní klání - a to v celém světě - je zrcadlem společnosti ve které žijeme. A když bych měl uvést jeden příklad z Česka maně mě napadá jeden protekční obtloustlý čuník ve funkci starosty. Jeho příliv vět o podřezávání či zapálení domu nebo o prospěšnosti a nadřazenosti muslimských migrantů v Evropě si může na sítích každý dohledat. Asi nemusím psát z jakých peněz je toto individum placeno.
  Je to v pořádku?
  Mějte se lidi, zdraví R.P.

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Fotbal???

   5. 10. 2023 13:01:31 | Karel

   S první větou souhlasím,jak přes kopírák utkání v Polné

   Odpovědět

   • Re: Re: Fotbal???

    10. 10. 2023 15:06:14 | Roman Pokorný

    Díky moc za pozitivní podporu Karlíčku!!! P.S. Ve Speřicích s Polnou.......

    Odpovědět

    • Re: Re: Re: Fotbal???

     11. 10. 2023 14:43:27 | Karel

     Ne,nemyslím utkání Speřice - Polná tam to prý bylo absolutně v pořádku že pořádek je proti tomu bordel.Myslím utkání Polná-Ždírec.
     Můžeme se někdy sejít a pohovořit,než tady psát?

     Odpovědět

 • Debata

  8. 9. 2023 10:23:50 | Kája

  Trenére upřimně-už v Bíteši na vaší straně běhalo jen pramálo divizních hráčů.A ještě další než uvádíte chyběli,Fukan a obránce z Čejova.Další tři nedohráli a hrát asi hodně dlouho nebudou.Nejspíš postavíte mužstvo tak na úrovni 1A třídy.Tak to ale prostě je.Takže spíš Zlín vyhraje ligu,než aby se stalo,že vás AFC nepošle do Speřic s debaklem.Pravda je taková,že v divizi už fotbalista musí nejen něco umět,ale i vydržet.Obojího máte v mužstvu jako šafránu.Do budoucna přeji v okresním přeboru jen čelní pozice.

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Debata

   10. 9. 2023 12:30:29 | Roman Pokorný

   A sakra...Nejste náhodou Kája Bartáček? To já bych potom mohl být Novák Evžen a uvidíme co se z toho vyklube...
   Sportu zdar a fotbalu zvlášť Kájo!
   R.P.

   Odpovědět

   • Re: Re: Debata

    15. 9. 2023 15:27:59 | Kája

    Pane Pokorný,jste jistě ve věku starého,,moudrého muže",ale vaše odpověď, je odpověď předškolního dítěte.Víte co?Zajeďte si do Edenu koukněte na sešívaný ubožáky a třeba pochopíte jak jsem to myslel.Vaše oblíbený ZDAR.

    Odpovědět

    • Re: Re: Re: Debata

     21. 9. 2023 12:02:33 | Roman Pokorný

     Ááá pán je srandista a ještě se na mě informoval. To mě těší. Odhaduji že je též v pokročilém věku protože se mi nehodí jeho výplod k mládenci kterému přeskakuje hlas a na tvářiče se mu mezi uhříky nesměle prodírají na svět zárodky vousů. Ale můžu se plést. Podstatné ale je zda někdy na zeleném trávníku něco uměl. Tipnul bych ho na "bouráka" co dokázal tak max kopnout do dveří když měl plné ruce a potřeboval zavřít....A tam je veškerá diskuze na místě asi jako okap na poušti. Takže mějte se krásně a pište třeba básně! R.P.

     Odpovědět

 • Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání...

  8. 6. 2023 15:07:20 | Roman Pokorný

  On sem nikdo nepíše? Tak to zkusím...V neděli jsem ve speřické hospůdce spolu s ostatními pár lidmi hodnotil zápas v Humpolci. Padaly tam různé názory na nejhorší moment zápasu a co jsem od spolusedících slyšel v ten moment ještě nikdo záznam neviděl Já ano. A věřte mi že fatální střet Maršíka s Fejtem jsem rozfázovaně zkoumal snad 20krát. Proč to píšu.No objevily se tam všelijaké postřehy-od procentního odhadu kolik hráčů by jak jednalo přes emoce atd. Já měl tu troufalost že jsem taky vyjádřil jak jsem to viděl. Ne proto abych někomu pošlapal trenérské ego sahající do nebeských výšin ani nejsem tak nadpřirozeně obohacen abych ve věku cca 3 let dokázal zhodnotit úroveň krajských soutěží v bývalém Jihočeském kraji a od všeho měl klíč nýbrž proto že takové nesmyslné zákroky netoleruji. Stejně tak nikdy nemůžu přijmout třeba zákrok ve stylu kung-fu na koleno a zpřetrhání vazů. A už vůbec se nebojím v důležitých momentech říci svůj názor. To se snad smí. Můj pohled je zde : Matěj běží za odehraným míčem proti startuje Maršík. Ten nepochopitelně nezahrává míč který nechává proklouznout mezi nohama a jde do skluzu. Paradoxně když v posledním okamžiku stahuje nohu tak to jak ji vytrčí se stane osudné. Fejt se co to jde snaží nadlehčit a střetu vyhnout ale není to možné. Prásk! Průser je na světě. Otázka PROČ? To nechám na každém jaký má názor...Můj je takový že emoce tady nemají co dělat. V okolním čase se nic kontroverzního nedělo a tak kdo aspoň částečně dokáže být soudný a kontrolovat se na tohle nepřistoupí. A hlavně-minuta do devadesáté stav jednoznačný 3:0 takže kdybych chtěl někoho potupit naštvat nebo nevím co doporučím mu pohled na svítící tabuli. Odplata? Vzhledem k tomu jak dlouho byl Matěj na hřišti a jaký je jeho fotbalový projev nesmysl. Ostatně nedlouho před tím byl v gólové šanci a když si míč ukopl a nezakončil ukázkově Kříže přeskočil. Samozřejmost? Ruku na srdce - udělá to právě tak každý fotbalista? On je prostě velmi slušně hrající kluk a co mám zprávy tak i člověk v běžném životě. Takže jediné co mě napadá by mohla být frustrace. Hráč AFC zavinil penaltu (její zneškodnění bylo sice bravurní ale odporující pravidlům což je vidět i z videa) pak společně se Zástěrou fauloval Domču (další příšerné zranění prstů na ruce) a možná by se dal hledat důvod i v tom že právě Vlčák a Svobi často tyto dva hráče posadili na imaginární kolotoč. Mimochodem Zástěra pak s podporou odkulhal ale o něm se zmiňovat vlastně vůbec nehodlám...
  Napadá mě jedna otázka. Co by se asi tak dělo kdyby po utkání dva hráči Humpolce skončili v nemocnici s tak děsnými zraněními? Nikomu nic nepodsouvám jen jsem následně na tribuně od opravdových dutohlavů slyšel věty "šli do toho oba stejně,může si za to sám,za tohle má být jen žlutá.....Jo jasně pitomci se najdou všude ale tohle vypotit to je fakt už za hranou. Život mě naučil věřit jen tomu co vidím a slyším ale "prý" měli dokonce od dvou přímo funkcionářů zaznít věty "hráli jak prasata"(Speřice) a "sťukli se nohama" Jak píši-prý...
  Ještě bych vypíchl jednu věc. Předesílám že na něj díky jeho sprostým výlevům na rozhodčího můžu mít nějaký názor-na druhou stranu není sám a je to slabost pána s píšťalkou že si to nechá líbit (dle mého na utkání nestačil) ale hráč Dan Šerý se v moment střetu jen nešťastně chytil za hlavu. Dal nám dva góly a od toho tam je z pohledu domácích a je to v pořádku ale tady ukázal výmluvné lidské gesto...
  Tím se vlastně dostávám k závěru mého příspěvku. Věřím a uznávám že Jirka Maršík se po tom všem necítil v pohodě a kdyby tomu tak nebylo asi by to normální taky nebylo.Neznám ho znám se z jeho tátou a to je dobrej chlap. Ale jak se asi cítil a cítí Matěj Fejt a jaké dopady to na jeho nejen sportovní ale i civilní život bude mít to je otázka na kterou by se nemělo zapomínat. On bohužel už druhý či třetí den do práce nešel...
  P.S. Úcta k soupeři a respekt! I verbální a mimo hřiště. Není ho málo?
  Děkuji za případné reakce
  Roman Pokorný

  Odpovědět | Zobrazit odpovědi

  • Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání...

   9. 6. 2023 16:19:15 | Divák

   Pane Pokorný, je to váš názor, já tam byl jako zcela nestranný divák a řeknu vám toto: zákrok Maršíka na Fejta nebyl nijak brutální, ani úmyslný, pusťte si video vašeho komentovaného zákroku na "Domču" Vlčka - když si to rozfázujete, tak je tam vidět, jakým stylem do toho ten váš miláček šel. Za mně měla přijít 2. ŽK + ČK a váš "Domča" měl jít pod sprchy. Toto nebyl faul na něho, ale bezmozkovina, která přesně k němu sedí. Téměř každý zápas je zralý na ČK...

   Odpovědět

   • Re: Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání...

    9. 6. 2023 22:38:47 | Jenda

    Také je slušnost se podepsat,ale to už by asi od vás nebyly takové komentáře jaké máte.

    Odpovědět

   • Re: Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání...

    9. 6. 2023 18:52:21 | Roman Pokorný

    Milý pane XY chápu že vaše nenávist vůči Vlčkovi z vás přímo stříká ale dovolím si vás opravit-moje manželka byla můj miláček ne on. A věřte že jsem mu kolikrát jako divák vytýkal jeho některé divočiny.Dále píšete nestranný a přitom víte že je téměř každý zápas na červi. Hm...Vy s námi jezdíte i ven jako nestranný? Pak jste určitě viděl jak dostal naloženo třeba v Bíteši jakou měl hrču a ještě dostal žlutou za simulaci. No celkově jsem se v mém příspěvku zabýval i něčím jiným než jen tím nejhorším zraněním v zápase. Kdo chce ten to vnímá...A slovo brutální jsem nepoužil jen jsem napsal Proč? A tak ještě jednou jestliže jste nečetl pozorně - Maršík nehraje míč nechává ho proklouznout mezi nohama jde do skluzu! Proč??? Slovo úmyslný jsem také nepoužil...je tam i moje zmínka že v poslední chvíli stahuje nohu atd. atd. Nemá smysl psát dál já vás jen ujišťuji že se snažím být maximálně objektivní i když jsem celou svou kariéru spojil se Speřicema. A i proto nechodím už předem na fotbal s očima zalitýma krví i proto mě zaujalo jak lidsky a současně nešťastně se zachoval Šerý a zároveň negativně ubohé a stupidní věty některých "diváků". To je pro mne také bezmozkovna....Víc asi nemá cenu psát. Jen bych ještě chtěl zdůraznit že fauly a karty takové nebo onaké jsem nepískal ani nerozdával já ale rozhodčí. Toť k vašemu vyjádření ohledně toho sprchování. A o pánovi s píšťalkou jsem názor také napsal. Mějte se pěkně.

    Odpovědět

   • Re: Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání...

    9. 6. 2023 17:25:10 | Contradivák

    Přečetl jsem první čtyři řádky vašeho komentáře a doporučil bych hodně studený obklad a nebo jít pro příště nestranně sledovat ping pongový zápas. To, že tam nejde špunty napřed přeci neznamená, že to není brutální zákrok.

    Odpovědět

    • Re: Re: Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání...

     9. 6. 2023 17:48:31 | Roman Pokorný

     No já nevím o jakých špuntech a brutálním zákroku píšete.Já nic takového nepsal. Ovšem zda ve vaší optice takto popisujete zákrok Maršíka a následnou dvojtou zlomeninu nohy u protihráče dá se určitě souhlasit! Když dovolíte na jaký sport já půjdu si rozhodnu sám a možná kdybyste to četl celé tak jste pochopil smysl. Ale to asi není ve vašich schopnostech. A na další hrdinské anonymní poznámky nereaguji. Jo a obklad? Díky moc bez takové rady bych byl nešťastný do konce života. Mějte se skvěle...

     Odpovědět

     • Re: Re: Re: Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstnání.

      9. 6. 2023 18:13:24 | Contradivák

      To nebyla reakce na vás, ale na pána který reagoval pod vaším příspěvkem.

      Odpovědět

      • Re: Re: Re: Re: Re: Všichni jdou druhý nebo třetí den do zaměstn

       9. 6. 2023 18:58:28 | Roman Pokorný

       Jéžiš..........Pardon já se moc omlouvám!!! Nezlobte se prosím člověk už je ale prostě v dnešní době zvyklý na ledacos...Ale měl jsem být pozornější a dát si ty reakce co přišly do souvislostí než jsem začal psát. Takže beru zpět a díky za pochopení. Mějte se fajn R.P.

       Odpovědět

Další zápasy

DALŠÍ UTKÁNÍ

1. přípravné utkání

FC Táborsko B x TJ Dálnice Speřice A

středa 17. 7. 2024, 18:00

sportovní areál Soukeník (Sezimovo Ústí)

Kozel.JPG