Speřice nesplnily stanovený cíl a sestupují ze 4. nejvyšší soutěže

O shrnutí sezóny 2025/2026 jsme požádali hlavního trenéra A týmu Ladislava Kolčavu.

 

„Hodnocení sezóny nemůže být pozitivní, nesplnili jsme cíl, který jsme měli. Bohužel jsme druhou část sezóny prostě nezvládli. Odstartovala to zimní příprava, která nebyla povedená, provázelo nás ohromné množství zranění. Bohužel jsme nebyli schopni trénovat ve větším počtu, museli jsme většinou něco měnit a upravovat. Nejspíš to se poté přeneslo do začátku sezóny. Nejvíce nás trápily venkovní utkání. Získat v nich pouhý jeden bod za celý rok a vstřelit tak málo branek, tak to prostě bohužel nemůžeme pomýšlet na úspěch. I tak velice děkujeme za skvělou podporu od fanoušků a lidí v klubu. Pro Speřice to byly krásné roky strávené v divizi, teď se pokusíme dělat radost lidem o soutěž níže.“

Další zápasy

DALŠÍ UTKÁNÍ

Sezóna 2025/2026 je u konce.  

Děkujeme všem našim fanouškům za podporu.

Těšíme se na vás na přípravných utkáních - termín bude včas zveřejněn.

Nová sezóna se rozeběhne v srpnu

Kozel.JPG