sk líšeŇ b x TJ Dálnice Speřice 1:0

V prvním poločase domácí Líšeň Speřice tlačila, ve druhé půli hosté zabrali, ale vyrovnat nedokázali.

Reportáž ze zápasu si můžete přečíst na webu SK Líšeň

„S Líšní jsme hráli na umělé trávě, což jsme dopředu věděli a dobře jsme se s tím vypořádali. Domácí byli první poločas lepší, měli čtyři gólové příležitosti, z nichž jednu proměnili. My jsme měli pouze jednu brankovou příležitost, ale gól jsme nedali. Taktikou Líšně byly nakopávané dlouhé míče na Raaba, který se dobře prosazoval, protože jsme na něj nehráli úplně těsně.

Do druhého poločasu jsme museli změnit hru. Od první minuty jsme byli aktivnější, rychlejší. Naši stopeři svými výstupy dobře eliminovali dlouhé míče Líšně a domácí více chybovali. Vytvořili jsme si pět brankových příležitostí, ale bohužel jsme je neproměnili. Stoprocentní šanci měl Soukup, dvě šance vsítit gól měl Vlček a další Fukan. Náš výkon ve druhém poločase byl nadstandardní a hodný divize. S předvedenou hrou ve druhé půli jsme moc spokojení, bohužel jsme nedokázali skórovat. Remízu bychom si stoprocentně zasloužili i domácí trenér nás po konci utkání pochválil a vysekl nám poklonu. Nyní se musíme dát přes zimu do kupy a zlepšit výkony do jarní části soutěže."

Děkujeme všem našim věrným fanouškům a sponzorům za podporu.

Videozáznam utkání není k dispozici na webu tvcom.cz.

Výsledek:                     1:0 (1:0)

Branky Líšeň B:          12. Richard Dostálek

Sestava Líšeň B:         Filip Ulrich – David Rudyk, Antonín Svoboda, Tomáš Bílek (72. Marek Daněk), Richard Dostálek, Dmytro Pavlovyč, Džupenjuk, Petr Šíp, Michal Toczyski (87. Matyáš Ferlay), Ladislav Hanuš, Lamine Fall (K), Lukáš Raab

Trenér:                         Michal Kugler

Sestava Speřice:        Dominik Švec – Pavel Honzárek (K), Marek Fukan, Ladislav Kolčava, Martin Řezáč – Dominik Vlček, Patrik Pech, David Jančík, Jiří Merunka (82. Petr Šíma), Martin Eremiáš (82. Vojtěch Zach) – Patrik Soukup

Trenér:                         Jiří Holenda

Žluté karty:                  2:2 (56. Petr Šíp, 75. Lukáš Raab – 32. Patrik Soukup, 92. Marek Fukan)

Rozhodčí:                    Luboš Drozdy – Karel Mach, Petr Daniel, delegát: Karel Vidlák

Diváků:                        100

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.