SK obrataŇ x TJ DÁLNICE SPEŘICE b 0:2

V 10. kole hostila Obrataň na své půdě Speřice B, které si chtěly napravit reputaci po ztraceném zápasu v Horní Cerekvi.

Od počátku utkání se hrál svižný fotbal, ale gólově produktivní byli hosté ze Speřic. Šance na vstřelení však gólů byla na obou stranách. Na straně domácích se dvakrát do vyložené šance dostal domácí sniper Daniel Kudrnáč, ale jeho střelecký prach zůstal tentokrát vlhký. Na druhé straně se zaskvěl domácí gólman Vilímek, když krásnou střelu vyrazil neméně efektním zákrokem. Ve 27. minutě už však kapituloval, když si sice na střelu Pavla Nápravníka sáhl, ale brance nezabránil – 1:0. Gólem do šatny pak ještě domácí fanoušky podruhé rozesmutněl speřický útočník Patrik Huňáček – 2:0.

Ve druhém poločase se hra odehrávala mezi vápny, náznaky šancí sice vyplavaly, ale do zápisu o utkání už se nikdo nezapsal. Za zmínku stojí snad jen nastřelené břevno, které orazítkoval domácí Lukáš Vlach. Utkání skončilo dvoubrankovým rozdílem a vzhledem k průběhu utkání nutno říci zaslouženě pro hosty.

zdroj: fotbalunas.cz autor Hovorka Matěj, upraveno

Branky Speřic:               27. Pavel Nápravník, 44. Patrik Huňáček

Sestava Obrataně:         František Vilímek – Rudolf Doležal, Jaroslav Přibyl, Martin Kudrnáč, Patrik Fišer, Aleš Vysiblo, Filip Tomovič, Daniel Kudrnáč, Josef Pavelec (K), Libor Menšík, Ondřej Pražák

Sestava Speřic:             Petr Maďar – David Moravec, Vojtěch Zach, Vladislav Ganobjak – Matěj Fejt (74. Jiří Menšík), Milan Mareš, Pavel Jiřík, Jiří Merunka (K), Pavel Nápravník (64. Tomáš Krejčí), Jiří Holenda ml., Patrik Huňáček

Diváci:                           100

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.