TJ DÁLNICE SPEŘICE b x fc slavoj žirovnice 1:1

Speřičtí byli nedůrazní v zakončení a jejich akce brankář Žirovnice bez problémů likvidoval.

Ve 12. minutě po přihrávce od J. Menšíka vstřelil M. Pohan ml. gól, bohužel pro tým, se nacházel v ofsajdu. O minutu později zakončoval sám Menšík, avšak nad bránu. Ve 14. minutě, opět po Menšíkově přihrávce, zakončoval T. Krejčí z úhlu do rukavic brankáře hostů. V 15. minutě vyslal svou střelu na bránu kapitán Merunka, jeho ránu brankář vyrazil, následně dorážel Nápravník, avšak mimo bránu. O dvě minuty později nastřelil M. Pohan ml. tyč. Ve 24. minutě akci T. Krejčího vychytal brankář soupeře Suskó. Speřice nebyly schopné gólově zakončit, a tak se o první gól zápasu postaral žirovnický Dan Bezchleba. Ve 31. minutě zkoušel z otočky štěstí Nápravník, ale brankář jeho slabou střelu pohodlně chytil. O několik minut později zakončil žirovnický hráč nad bránu. Centr T. Krejčího před bránu nikoho nenašel. Ve 39. zazvonila druhá tyč ze strany Speřic. Před koncem poločasu poslal M. Pohan ml. svou ránu do boční sítě.

Po přestávce se Speřice konečně dočkaly změny skóre i na své straně, kdy Milan Mareš zakončil zprava do sítě přesně k levé tyči a srovnal stav na 1:1. V 52. minutě nastřelil J. Holenda břevno. Později zakončoval opět M. Mareš, nyní však mířil těsně vedle levé tyče mimo bránu, kam zakončoval v 77. minutě také V. Zach. V 80. dostal M. Pohan ml. povedenou přihrávku a mohl jít tak na bránu, kde byl faulován a byla nařízena penalta, kterou však Pohanovi vychytal brankář Suskó. Do konce zápasu ještě Zach i Pohan ml. zakončovali nevýraznými střelami, které brankář bez problémů chytil.

Žádný speřický útočník se neprosadil a zápas tak skončil nerozhodně 1:1.