TJ DÁLNICE SPEŘICE b x fc ÚSTRAŠÍN 5:1

Zápas přinesl několik neproměněných šancí P. Huňáčka v prvním a J. Holendy st. ve druhém poločase.

První gól utkání padl již v 8. minutě, kdy se po pěkném centru od Patrika Pecha trefil hlavou Patrik Huňáček. Další gól padl až ve 41. minutě. Po hře rukou ve vápně hráče Ústrašína byl nařízen pokutový kop, který Vladislav Ganobjak bez problémů proměnil. Před koncem poločasu, ve 45. minutě, zvýšil na 3:0 Pavel Jiřík opět po centru od Patrika Pecha.

Druhý poločas začal neproměněnými šancemi ze strany Speřic. V 54. minutě, po sólové akci Jiřího Holendy ml., který prokličkoval obranou Ústrašína, skóroval Jiří Holenda st. V 66. minutě snížil na 1:4 z pohledu Ústrašína Radek Popelka, který po centru Moravy zakončoval hlavou. Poslední gól Speřic dal v 78. minutě Jan Moravec, když ukázkově „zavíral na zadní tyči“ a ve skluzu zakončil.

Utkání tak skončilo výhrou 5:1 pro Speřice.

Jiří Menšík, trenér B týmu:

„Ústrašín se snažil být vyrovnaným soupeřem, postupem času však odpadl fyzicky a speřický tlak se proměnil v góly. Škoda, že jsme neproměnili další brankové příležitosti, mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem."

IMG_2514 (2).JPGVíce fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Branky Speřic:                8. Patrik Huňáček, 41. Vladislav Ganobjak, 45. Pavel Jiřík, 54. Jiří Holenda st., 78. Jan Moravec

Branky Ústrašín:            66. Radek Popelka

Sestava Speřic:              Daniel Tkadlec – Vladislav Ganobjak (59. Jiří Menšík) Vojtěch Zach, Pavel Nápravník (46. Jiří Holenda st.), Jiří Holenda ml., Patrik Pech, Jan Moravec, Milan Mareš, Pavel Jiřík (63. Patrik Soukup), Jiří Merunka (K), Patrik Huňáček (46. Matěj Linhart)

Sestava Ústrašín:           David Rohovec (K) – Pavel Seknička, Jiří Morava, Andrii Baziuk, Tomáš Jírů, Tomáš Kubiska (80. Tomáš Křech), Ihor Fliak (84. Oleh Hisem), Pavel Nápravník, Radek Popelka, David Bílý, David Macháček (37. Viktor Nevšímal)

Žluté karty:                      0:2