TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ slAVOJ PACOV B 9:0

B tým potěšil fanoušky rekordním počtem gólů.

V 9. minutě zahrávaly Speřice rohový kop, na zadní tyči hlavičkoval Tomáš Marek a otevřel skóre utkání – 1:0. O pár minut později, opět Marek mířil sám na bránu, v akci mu ale pacovský hráč dokázal zabránit. Míč si však našel Patrik Huňáček a dostal ho za brankovou čáru – 2:0. Následovaly dva rychlé góly. Chvíli po rozehrávce se k míči dostal Jan Moravec a svůj postup na bránu zakončil gólem – 3:0. Pavel Jiřík našel centrem Huňáčka, který obstřelil brankáře a zvýšil svým druhým gólem už na 4:0. Do konce poločasu už se skóre nezměnilo. Speřice sice měly ještě několik příležitostí, ale nedokázaly je využít. Pacov se k zakončení na bránu téměř nedostal. Pouze když Maďarovi vypadl míč z rukavic měl hráč hostů příležitost vystřelit, ale mířil nad bránu.

Ve druhém poločase hra vypadala téměř stejně. Speřice měly šance a Pacov brankáře Maďara neohrozil. Po přestávce skóroval Matěj Fejt, když postupoval sám na bránu – 5:0. V 68. minutě přihrával Pavel Jiřík před bránu, kde Jan Hnát vsítil svůj první gól – 6:0. Čtvrt hodiny před koncem hry poslal z úhlu Tomáš Marek míč na bránu, který se parádně zatočil do sítě a zvýšil tak skóre – 7:0. V 83. minutě z poza hranice velkého vápna zvýšil vedení Jan Hnát. Poslední gól utkání padl chvíli před koncem, kdy Pavel Jiřík přihrával před bránu, kde dobíhal Matěj Fejt a zakončil na 9:0.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Jednalo se o utkání na jednu branku, kdy Pacov bohužel nekladl v podstatě žádný odpor. Všichni hráči si zahráli a Patrik Huňáček po půlroční pauze prokázal, že svůj tah na branku a čich na góly neztratil. Utkání proběhlo naprosto v klidu a jednoznačný výsledek je toho důkazem.“

IMG_9045.JPG Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                    9:0 (4:0)

Branky Speřice:         8. a 75. Tomáš Marek, 12. a 15. Patrik Huňáček, 13. Jan Moravec, 51. a 90. Matěj Fejt, 67. a 82. Jan Hnát

Sestava Speřic:       Petr Maďar – Vojtěch Zach, Martin Pohan (45. David Moravec), Lukáš Svoboda (70. Jiří Menšík), Tomáš Marek – Pavel Jiřík, Pavel Nápravník, Jiří Merunka (K), Jan Moravec (45. Jan Hnát) – Matěj Fejt, Patrik Huňáček (45. Jiří Holenda)

Sestava Pacov:       Jiří Švec – Dominik Přibyl (45. Emanuel Mareš), Petr Plášil, Jakub Poduška, Martin Mička, Jaroslav Rathouský (K) (60. Luděk Šlechta), Jan Přibyl (60. Ladislav Mládek), Zdenko Rybčák, Martin Bezemek (60. Tomáš Lhotský), Luděk Šlechta, Rostislav Flígr (12. Ivan Matijko)

Žluté karty:                0:0

Diváci:                       55

neděle 28. 4. 2024 od 16:30 hod.