TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ Sokol čejov 6:1

Sobotní utkání 4. kola Okresního přeboru Pelhřimovska mezi tradičními rivaly proběhlo před solidní diváckou návštěvou.

Ze zápasu:

B tým Speřic do utkání vstoupil opět velmi aktivně. Již v 6. minutě skóroval Pavel Nápravník a poslal svůj tým do rychlého vedení 1:0. To však netrval dlouho. Čejov vyrazil do protiútoku. Maďar střelu vyrazil, ale pouze před bránu, kde se míče zmocnil Eremka a v 10. minutě vyrovnal na 1:1.

Domácí si vzali vedení zpět když ve 23. minutě vystřelil Martin Chlubna na bránu a překonal gólmana Vacatu, který na míč nedosáhl – 2:1. Ve 30. minutě postupoval sám na bránu Krejčí, ale v zakončení minul bránu. O minutu později v prakticky totožné situaci si ale Chlubna, nová posila Speřic, poradil. Obehrál gólmana a zakončil na 3:1. Další brankovou příležitost Chlubny ve 37. minutě vykopával hráč Čejova těsně před brankovou čarou. Do kabin se tak odcházelo za komfortního stavu pro domácí 3:1.

V 59. minutě nabíhal Pavel Jiřík na bránu, ale nastřelil pouze břevno. Míč se odrazil před bránu, kde ho Huňáček zkušeně umístil do brány – 4:1. Jiřík byl při chuti, ale v koncovce se mu nedařilo a jeho akce likvidoval gólman Čejova. V 73. minutě se s míčem u brány vymotal mezi hráči a zakončil pod břevno – 5:1. O chvíli později Merunka zakončil po zemi a míč zapadl do brány těsně u zadní tyče, tím tak zpečetil výsledek utkání na 6:1.

Děkujeme našim fanouškům za podporu. Příští týden vyjíždíme k utkání do Ústrašína, kde je výkop v sobotu 16. 9. 2023 v 15:30 hodin.

Ohlasy po zápase:

IMG_4108.JPGVíce fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                   6:1 (3:1)

Branky Speřic:          6. Pavel Nápravník, 23. Martin Chlubna, 31. Martin Chlubna, 59. Patrik Huňáček, 73. Pavel Jiřík, 75. Jiří Merunka

Branky Čejova:         10. Šimon Eremka

Sestava Speřic:         Petr Maďar – David Moravec, Vojtěch Zach, Martin Pohan st. (26. Jan Hnát), Martin Duba (65. Josef Boček) – Jan Moravec (26. Matěj Linhart), Pavel Nápravník (K), Tomáš Krejčí (46. Patrik Huňáček) – Martin Chlubna (46. Jiří Merunka), Jiří Holenda, Pavel Jiřík

Sestava Čejova:        Martin Vacata – Jan Hložek, Šimon Eremka, Artúr Apiján, Libor Tecl, Martin Kaman (K), (79. Přemysl Doubek), Yevhen Beshota, Michal Mojžíš, Tomáš Doležal, Jakub Žáček, Lukáš Moravec

Žluté karty:                1:2 (80. Josef Boček – 23. Yevhen Beshota, 55. Tomáš Doležal)

Diváci:                        80