TJ DÁLNICE SPEŘICE x tj sokol černovice a 4:0

Speřice ovládly utkání a hladce zvítězily.

V 10. minutě otevřel skóre utkání Josef Boček. V 19. minutě vytáhl Huňáčkovu střelu nad bránu brankář Černovic. Následně dorážející hráč Speřic nastřelil tyč. Ve 25. minutě po přihrávce od Patrika Huňáčka obehrál Jiří Merunka gólmana Pekaře a po zemi zakončil na 2:0. Ve 44. minutě Huňáčka tváří v tvář vychytal gólman Černovic.

Po změně stran pokračovaly Speřice v útočné aktivitě. V 51. minutě zakončoval Jiří Holenda vedle tyče. V 53. minutě centroval před bránu Merunka. Dobíhajícímu Tomáši Krejčímu nevyšel krok. Pozdější hlavičku Krejčího brankář chytil. Speřice oživily sestavu a do útoku přišel Jiří Menšík, který pozorně četl hru a všiml si, že brankář je hodně venku z brány. Dostal se k míči, brankáře z dálky přehodil a v 69. minutě zvýšil už na 3:0. Dle vyjádření fanoušku to byla zkušená a nechytatelná střela. V 74. minutě zakončil po zemi Vojtěch Zach a přidal gól na 4:0. V 80. minutě se k ojedinělé šanci dostali také hosté z Černovic, kdy hráč postupoval sám na gólmana Tkadlece, avšak zamířil mimo bránu.

Speřice Černovice nepustily do téměř žádné gólové příležitosti. Naopak využily několik ze svých šancí a pohodlně zvítězily 4:0.

IMG_4742.JPGVíce fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Branky Speřic:             10. Josef Boček, 25. Jiří Merunka, 69. Jiří Menšík, 74. Vojtěch Zach

Sestava Speřic:           Daniel Tkadlec – David Moravec, Vladislav Ganobjak (46. Martin Pohan), Miroslav Čermák (24. Milan Mareš), Vojtěch Zach, Jan Moravec (65. Jiří Menšík), Pavel Nápravník, Jiří Merunka (K), Pavel Jiřík, Josef Boček (46. Tomáš Krejčí), Patrik Huňáček (46. Jiří Holenda)

Sestava Černovic:      Jan Pekař – Lukáš Pěnka (K), Jan Michálek, Jan Hromadník (14. Filip Vondráček), Tomáš Pravda, Daniel Hora, Ondřej Hodina, Jan Tíkal (30. Adam Hovorka), Jan Vlach, Jiří Kos, Jakub Filípek

Diváci:                            50

neděle 28. 4. 2024 od 16:30 hod.