TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ Sokol hořepník 5:1

Ze zápasu:

Už v úvodní minutě utkání poslal Speřice do vedení Martin Pohan – 1:0. Ve 20. minutě střelu Řezáče, mířící pod břevno vytáhl brankář Kadlec nad bránu. O chvíli později se skóre měnilo podruhé, když z velkého vápna vystřelil Merunka a zvýšil vedení – 2:0. Ve 36. minutě unikal Pavel Jiřík na hořepnickou bránu a s přehledem zakončil 3:0. Ve 42. minutě měli příležitost skórovat i hráči Hořepníku. Nebezpečnou střelu však výborným skokem k tyči zlikvidoval gólman Vlček. V poločase tak bylo skóre 3:0 pro domácí.

Do druhé půle nastoupili čerství hráči. Pohana vystřídal Čermák, Řezáče Moravec a Bočka Holenda.

Speřice pokračovaly v útocích na bránu, ale mnoho gólových příležitostí dokázaly zahodit. V 57. minutě zamířil Holenda z velkého vápna nad bránu. V 69. minutě Speřice inkasovaly, když pomalou přihrávku z obrany ke gólmanovi Vlčkovi vystihl Havlín a snížil na 3:1. V 79. minutě už to bylo 4:1, když se před bránou otočkou uvolnil Morava a zakončil k tyči. Moravu vystřídal Huňáček. V 87. minutě šel Holenda sám na bránu a překonal po páté brankáře hostů a zpečetil výsledek utkání na 5:1.

Příští týden B tým zamíří do Humpolce, kde se v sobotu 25. 5. 2024 utká od 17:00 s C týmem.

Ohlasy po zápase:

TJ Dálnice Speřice

Jiří Holenda, hráč B týmu Speřic:

„Hořepník přijel v oslabené sestavě, ale nebyl to špatný soupeř. Hrál relativně dobře dopředu, ale vzadu mu to skřípalo. Jeho chyby jsme dokázali potrestat a mnoho brankových příležitostí jsme ani neproměnili. Vyhráli jsme zaslouženě.“

DSC09705.JPG

Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                      5:1 (3:0)

Branky Speřice:           Martin Pohan, 21. Jiří Merunka, 36. Pavel Jiřík, 78. David Morava, 87. Jiří Holenda

Branky Hořepník:         69. Luděk Havlín

Sestava Speřic:            Dominik Vlček – David Vincenc, Martin Pohan (46. Miroslav Čermák), Vladislav Ganobjak (K), Jan Řezáč (46. David Moravec) – Pavel Jiřík, Jiří Merunka, Pavel Nápravník, Josef Boček – David Morava (76. Patrik Huňáček), Adam Dufek (65. Jan Hnát)

Sestava Hořepník:      Stanislav Kadlec – Jiří Rejzek (55. Luděk Havlín), Jiří Kuran, Lukáš Zelenka, Petr Stejskal, Petr Sojka, Michal Joneš (K), Ondřej Petrů, Martin Jelínek (75. Libor Dalík), Stanislav Prokop (79. Petr Petrů), Ondra Babický

Žluté karty:                    2:1 (64. Pavel Jiřík, 73. Jiří Holenda – 68. Ondra Babický)

Diváci:                            60