TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ Tatran červená řečice 5:2

Speřickému B týmu chyběla v základní sestavě stálice Pavel Nápravník, a nebyli k dispozici ani gólmani B týmu, proto vypomohl brankář A týmu Švec.

Domácí dali v prvním poločase tři rychlé branky a rozhodli o vývoji utkání. V 8. minutě skóroval Jan Hnát, v 18. Martin Pohan a ve 24. Josef Boček. Ve 37. minutě řečický Obranec svou první brankou snížil na 3:1. Ve 41. minutě po sólovém úniku přihrál Pavel Jiřík míč před bránu, kde zakončoval Jan Hnát – 4:1. Do kabin se tak šlo za jednoznačného stavu pro domácí.

Do druhého poločasu vystřídal Martina Pohana Jiří Holenda. Páté branky se fanoušci dočkali v 73. minutě, kdy byl při úniku na bránu faulován Josef Boček a rozhodčí odpískal penaltu. K té se postavil Jan Hnát a svým třetím gólem zvýšil vedení na 5:1. V 79. minutě Řečice přidala druhou branku, kdy Obranec byl pohotově u gólmana Švece, u brány ho obehrál a zakončil na 5:2. Poté už se zápas víceméně dohrával a Speřice si připsaly další tři body do tabulky.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Utkání jsme rozhodli rychlými góly v prvním poločase. Řečičtí se snažili, ale náš kvalitnější a běhavější výkon byl nad jejich síly. Opět musím kluky pochválit za dobrou hru.“

IMG_3287.JPG

Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Výsledek:                   5:2 (4:1)

Branky Speřic:          8., 40., 73. (PK) Jan Hnát, 18. Martin Pohan, 24. Josef Boček

Branky Č. Řečice:    36. a 79. Tomáš Obranec

Sestava Speřice:     Dominik Švec – David Moravec, Vladislav Ganobjak, Martin Pohan (46. Jiří Holenda) – Martin Eremiáš (80. Tomáš Krčil), Vojtěch Zach, Josef Boček, Jiří Merunka (K) (80. Jiří Menšík), Tomáš Krejčí, Jan Hnát – Pavel Jiřík

Sestava Č. Řečice:   Jan Brázda – Ondřej Plachý (46. Adam Kölbl), Tomáš Obranec (K), Vojtěch Pulda (70. David Roubal), Jan Duchan, Pavel Pavelka (70. Tomáš Novák), Ondřej Kubíček, David Krajhanzl, Jiří Dýnek, Bohumil Staněk (46. Jakub Aldorf), Zdeněk Káva

Žluté karty:                 2:2 (30. Josef Boček, 90. Jiří Menšík – 30. Tomáš Obranec, 50. Pavel Pavelka)

Diváci:                        50

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.