TJ Dálnice Speřice x TJ Slovan havlíčkův brod 0:0

Sobotní odpoledne nabídlo souboj dvou celků z druhé poloviny tabulky. Oba týmy chtěly získat tři body, ale utkání ve Speřicích přineslo pouze bezbrankovou remízu.

Ze zápasu:

Ve 4. minutě poprvé vystřelil na bránu Pavel Svoboda, brankář hostů Soukal jeho pokus vyrazil. Vlčkovo zakončení hlavou také skončilo v rukavicích brankáře Brodu. Svobodova střela z úhlu se do branky nevešla. O pár minut později, po rohovém kopu, hlavičkoval znovu Svoboda, avšak nad bránu. Ve 34. minutě mířil David Jančík pod břevno, ale brankář Slovanu svým skvělým zákrokem vytáhl míč až nad bránu. Později centr Jančíka nezasáhl nikdo z jeho spoluhráčů. Před koncem poločasu vystřelil J. Coufal do boční sítě Moravcovy brány.

Speřice ve své aktivitě pokračovaly i ve druhém poločase. Ve čtyřicáté deváté minutě nabíhali na Svobodův dobrý centr Dominik Vlček s Patrikem Soukupem, avšak míč ani jeden z nich nezasáhl. V 62. minutě po centru Pavla Honzárka zakončoval Pavel Svoboda, ale dobře chytající brankář Havlíčkova Brodu svůj tým podržel. S pokusem Jiřího Holendy, který byl kvůli zranění dlouhé týdny mimo sestavu A týmu, změnit skóre utkání si také brankář hostů poradil. V 75. minutě přišla po otočce střela Vlčka mimo bránu. V poslední brankové příležitosti zápasu, 89. minutě, centroval Pavel Honzárek před bránu, kde Svobodovi chyběl kousek ke gólovému zakončení hlavou. Další dobíhající hráči Speřic také nezakončili. Utkání přineslo mnoho brankových příležitosti, které však nikdo z hráčů Speřic neproměnil a zápas tak skončil nerozhodně 0:0.

Zápas navštívilo 250 diváků. Děkujeme za podporu.

Příští utkání, které bude poslední na domácí půdě v podzimní části sezóny nabídne derby s Humpolcem. Přijďte podpořit náš A tým a vytvořit bouřlivou atmosféru!

Ohlasy po zápase:

Záznam celého utkání je na webu tvcom.cz

TJ Dálnice Speřice

Jiří Holenda, trenér A týmu:

„Remíza je pro nás ztrátou. Na to, abychom dali aspoň jednu branku, jsme měli šancí dost. Bylo to o jediné brance. Kdybychom ji dali, tak se hosté nejspíše sesypou.“

FC Slovan Havlíčkův Brod

Jindřich Adamec, trenér A týmu:

„Bod je v naší situaci málo, ale musím uznat, že domácí byli lepší a měli k výhře blíže. Čekali jsme zápas plný soubojů, což se také stalo a nám tohle vůbec nesedí.“

IMG_3676 (2).JPGVíce fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Sestava Speřice:           Josef Moravec – Tomáš Marek, Marek Fukan (91. Petr Šíma), Pavel Honzárek (K), Martin Řezáč – Martin Eremiáš (46. Jiří Holenda), David Jančík (89. Martin Štěpánek), Dominik Vlček, Martin Pohan, Pavel Svoboda, Patrik Soukup (73. Matěj Fejt)

Trenér:                             Jiří Holenda

Sestava H. Brod:         Patrik Soukal – Jakub Peca (81. David Málek), Vít Hloušek, Jakub Pavlas (91. Jiří Pabousek), Vojtěch Novák (72. Milan Vrzal), Adam Dejl, Jakub Coufal, Daniel Fikar, Lukáš Dočkal, Martin Cakl, Roman Turek (K)

Trenér:                             Jindřich Adamec

Žluté karty:                      0:2

29. Jakub Mazánek, 85. Adam Dejl

Rozhodčí:                        Alex Denev, Martin Paulík, Dárius Brezáni, delegát: Zdeněk Hulcký

Diváků:                            250