TJ FC ÚSTRAŠÍN x TJ DÁLNICE SPEŘICE B 1:1

Domácí Ústrašín šel velmi rychle, už v 5. minutě do vedení. Speřickým se podařilo srovnat pár minut před odchodem do kabin, kdy se prosadil Huňáček. V druhém poločase již žádná branka nepadla, a tak utkání skončilo smírně – 1:1.

Výsledek:                    1:1 (1:1)

Branky Ústrašín:        5. Patrik Donabauer

Branky Speřic:           40. Patrik Huňáčekt

Sestava Ústrašín:    David Rohovec (K) – Patrik Donabauer (83 Oleh Hisem), Lucas Anthony Vanhasselle, Radek Popelka, Petr Mareš, Tomáš Kubiska, Tomáš Křech (77. Andrii Baziuk), Pavel Nápravník, David Bílý, Martin Rod, Vojtěch Drahný

Sestava Speřic:        Petr Maďar (K) – David Moravec (70. Jiří Menšík), Vladislav Ganobjak, Václav Alenka, Miroslav Čermák – Lukáš Svoboda, Pavel Nápravník, Matěj Linhart, Josef Boček, Martin Duba – Patrik Huňáček (46. Jiří Holenda

Žluté karty:                1:1 (32. Patrik Donabauer – 71. Josef Boček)

Diváci:                        50

V dalším utkání narazíme doma 23. 9. 2023 od 13:00 hod. na SK Jiřice, přijďte podpořit náš B tým v sousedském derby.

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.