TJ Slavoj pacov b x tj DÁLNICE SPEŘICE B 0:1

Speřice vyjely na hřiště TJ Slavoj Pacov B, kde se očekávalo vyrovnané utkání.

V utkání dokázali dát branku pouze hráči Speřic, když byl v 7. minutě faulován Martin Pohan a sám šel zahrávat pokutový kop, který proměnil.

Díky tomuto vítězství a následným remízám Jiřice x Humpolec 4:4 a Čejov x Horní Cerekev 2:2 se B tým se 34 body dostal o jeden bod před H. Cerekev na první místo tabulky Okresního přeboru Pelhřimovska.

V neděli 19. 5. 2024 se doma střetneme v 16:30 hod s Hořepníkem.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Odehráli jsme velmi dobré utkání, kdy jsme v prvním poločase měli víc ze hry a asi pět příležitostí dát gól. Bohužel jsme byli v koncovce nedůrazní. Vítěznou branku dal Martin Pohan z penalty, která byla odpískána po faulu na něj. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a již se ani na jedné straně neděly žádné situace, které by skončily gólem. Kluci podali běhavý výkon a vyhrát si zasloužili.“

Výsledek:                          0:1 (0:1)

Branky Speřic:                 7. Martin Pohan

Sestava Pacova:         Matouš Kubů – Tomáš Kuran, Dominik Přibyl (60. Lukáš Kubů), Luděk Šlechta (K), Petr Šauer, Jan Přibyl, Michal Hrdlička, Martin Buček (58. Petr Novotný), David Šafařík (63. Rostislav Flígr), Jan Kučera, Ivan Matijko (46. Adam Tenkl)

Sestava Speřic:            Dominik Vlček – Lukáš Svoboda (60. Tomáš Marek), Jan Řezáč, Martin Pohan (68. Jiří Menšík), David Vincenc, David Moravec, Vladislav Ganobjak – Josef Boček (60. Tomáš Krejčí), Jiří Merunka, Pavel Jiřík, Pavel Nápravník

Žluté karty:                      2:2 (65. Tomáš Kuran, 88. Luděk Šlechta – 11. Pavel Nápravník, 80. Vladislav Ganobjak)

Diváci:                               30