TJ Sokol čejov x TJ DÁLNICE SPEŘICE B

Na utkání nám nepřijel rozhodčí, který si spletl začátek výkopu, a tak prvních několik minut musel odpískat člen realizačního týmu. Poté dorazil náhradní rozhodčí a utkání pokračovalo klasicky dále. Hráči Čejova nepodali moc dobrý výkon. My jsme v první půli nedali branku, gólman Matějka naše šance vychytal. Do druhého poločasu však nastoupil Martin Pohan, který svým umem dal hned v první minutě gól. O pět minut později přidal branku Vojta Zach a v 58. minutě vsítil gól opět Martin Pohan. A tak jsme během krátké doby vedli 3:0. Čejov v 85. minutě nastřelil tyč a v 87. minutě dokázal snížit na 3:1, když skóroval Doležal.

Výsledek:                    1:3 (0:0)

Branky Čejova:            87. Tomáš Doležal

Branky Speřic:             46. Martin Pohan, 51. Vojtěch Zach, 58. Martin Pohan

Sestava Čejova:            Radek Matějka – Josef Svoboda (26. Ondřej Kulík), Artúr Apiján, Libor Tecl, Lukáš Moravec (K), Ondřej Beneš, Jakub Žáček, Martin Kaman, Jan Hložek, Tomáš Doležal, Matěj Daňhel (74. Andrii Romaniuk)

Sestava Speřic:             Petr Maďar – Miroslav Čermák (46. Lukáš Svoboda), David Moravec, Vladislav Ganobjak (81. Tomáš Vrzalík), Vojtěch Zach – Tomáš Marek, Pavel Jiřík (68. Jan Hnát), Jiří Merunka (K), Pavel Nápravník, Josef Boček (68. Jiří Menšík) – Patrik Huňáček (46. Martin Pohan

Žluté karty:                   57. Lukáš Moravec – 83. Vladislav Ganobjak

Diváci:                          50

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.