TJ Sokol hořepník x TJ DÁLNICE SPEŘICE B 3:3

Speřice opět brzy inkasovaly, a to již v 6. minutě utkání, kdy se trefil Stanislav Prokop. Následně se podařilo díky penaltě, kterou zahrával Jiří Holenda vyrovnat a před odchodem do kabin v poločase jsme se ujaly vedení brankou Tomáše Krčila. Ve druhém poločase se skóre dlouho neměnilo až v 70. minutě udeřil opět Hořepník, když skóroval Roman Filip a o deset minut navýšil na 3:2 pro domácí Martin Hložek. Našim hráčům se podařilo vyrovnat na 3:3 až v 90.+3. minutě, a tak si připsali alespoň jeden bod do tabulky.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Opět jsme zbytečně darovali slabšímu týmu další body. Nakonec jsme byli rádi za vyrovnání v 93 minutě. Bohužel nemáme poslední zápasy tu správnou formu, a tak je to spíš fotbalové trápení.“

Výsledek:                    3:3 (1:2)

Branky Hořepník:       6. Stanislav Prokop, 70. Roman Filip, 80. Martin Hložek

Branky Speřice:         Jiří Holenda (PK), 41. Tomáš Krčil, 92. Jan Moravec

Sestava Hořepník:    Stanislav Kadlec – Martin Hložek, Jiří Kuran, Roman Filip, Petr Stejskal, Petr Sojka, Michal Joneš (K) (12. Pavel Moravec), Pavel Cukr (60. Adam Haltr), Stanislav Prokop (80. Petr Petrů), Martin Kerouš, Ondra Babický

Sestava Speřice:       Petr Maďar (K) – Jiří Merunka, Tomáš Krčil, Jan Moravec, Josef Boček, Matěj Linhart, Jan Hnát (78. Lukáš Svoboda), Pavel Nápravník – Jiří Holenda, Patrik Huňáček (78. Jiří Menšík), Vojtěch Zach

Žluté karty:                  1:3 (48. Petr Sojka – 27. Vojtěch Zach, 30. Jiří Holenda, 60. Josef Boček)

Diváci:                         30

V dalším utkání narazíme doma 20. 10. 2023 už od 12:00 hod. na A.F.C. Humpolec C, přijďte podpořit náš B tým.

neděle 28. 4. 2024 od 16:00 hod.