TJ TATRAN ČERVENÁ ŘEČICE x TJ DÁLNICE SPEŘICE 1:5

Zápas rozhodl ve druhém poločase excelentním výkonem Josef Boček, který zařídil výhru Speřic svým hattrickem.

První polovina přinesla nevýrazný výkon Speřic. Za zmínku stojí pouze 41. minuta, kdy byl faulován Martin Pohan a následně proměnil penaltu, při které se bohužel nešťastně zranil a byl nucen vystřídat. Hned ve 42. minutě. Pohana nahradil Matěj Linhart, který brzy po svém příchodu fauloval soupeřova hráče. Penaltu výborně vystihl gólman Maďar a skóre tak zůstalo 1:0 pro Speřice.

Do druhého poločasu došlo v poli k několika změnám, kdy ze hřiště odešel David Moravec a na hřiště přišel Josef Boček. Dále přišel Jan Moravec, který vystřídal Milana Mareše.

V 52., 67. a 71. minutě vsítil branku Josef Boček a svým hattrickem se postaral o jasné vedení Speřic 4:0. V 87. minutě vstřelil čestnou branku za Červenou Řečici Ondřej Plachý. V 89. minutě zakončil na 5:1 pro Speřice Jiří Menšík.

Jiří Menšík, trenér B týmu:

„Zlepšená hra ve druhém poločase a výborná koncovka Pepy Bočka rozhodla o zaslouženém vítězství nad Tatranem Červená Řečice."

Více fotografií zobrazíte kliknutím na obrázek

Za fotografie z utkání děkujeme panu Patákovi patak-foto.cz

Branky Č. Řečice:                87. Ondřej Plachý

Branky Speřic:                     41. Martin Pohan, 52., 67., 71. Josef Boček, 89. Jiří Menšík

Sestava Č. Řečice:             Jan Brázda – Tomáš Novák (70. Antoan Rasimov Sabriev), Ondřej Plachý, Vojtěch Pulda, Jan Duchan, David Krajhanzl,  David Roubal, Ondřej Kubíček, Ladislav Chvalkovský, Jiří Dýnek (K), Zdeněk Káva

Sestava Speřic:                 Petr Maďar – Martin Pohan st., (42. Matěj Linhart), David Moravec, (46. Josef Boček), Miroslav Čermák, VladislaV Ganobjak, Vojtěch Zach, Milan Mareš (46. Jan Moravec), Pavel Jiřík (60. Jiří Menšík), Pavel Nápravník, Jiří Merunka (K), Jiří Holenda

Žluté karty:                           0:1