Přinášíme Vám rozlosování a výsledky našich nejmladších za část sezóny 2023/2024.

Okresní přebor - mladší přípravka

Kolo

Datum

Čas

 

 

Výsledek

1

05.09.2023

17:00

Speřice

Košetice

9:3

2

08.09.2023

17:00

Speřice

Žirovnice

4:8

3

13.09.2023

17:00

Pacov

Speřice

0:1

4

22.09.2023

17:00

Speřice

Horní Cerekev

6:5

5

01.10.2023

Volno

6

02.10.2023

17:00

Košetice

Speřice

6:9

7

11.10.2023

17:00

Žirovnice

Speřice

13:3

8

1. 11. 2023

16:30

Speřice

Pacov

1:0

9

25.10.2023

17:00

Horní Cerekev

Speřice

7:5

 

Trenéři: Jiří Holenda ml., Zbyněk Štěpán, Jakub Dvořák, Matěj Fejt

  

Okresní přebor - starší přípravka

Kolo

Datum

Čas

 

 

Výsledek

1

05.09.2023

17:00

Speřice

Košetice

6:4

2

08.09.2023

17:00

Speřice

Žirovnice

2:15

3

13.09.2023

17:00

Počátky

Speřice

5:4

5

20.09.2023

17:00

Pacov

Speřice

2:1

4

22.09.2023

17:00

Speřice

Hořepník

5:5

6

06.10.2023

17:00

Speřice

Žirov

1:2

7

13.10.2023

17:00

Vyskytná/Nový Rychnov

Speřice

5:6

8

20.10.2023

17:00

Speřice

Senožaty

6:2

9

28.10.2023

Volno

 

Trenéři: David Jančík, Patrik Pech, Patrik Soukup, Pavel Jiřík

  

Okresní přebor - mladší žáci

Kolo

Datum

Čas

 

 

Výsledek

1

30.08.2023

16:30

Pelhřimov B

Speřice

10:0

2

09.09.2023

10:00

Speřice

Žirov

1:2

3

19.09.2023

16:30

Horní Cerekev/Batelov

Speřice

3:1

4

23.09.2023

10:00

Speřice

Želiv/Senožaty

0:5

5

01.10.2023

10:00

Vyskytná/Nový Rychnov

Speřice

6:1

6

08.10.2023

volno

7

14.10.2023

13:00

Hořepník

Speřice

9:1

8

21.10.2023

10:00

Speřice

Počátky

0:7

9

29.10.2023

9:30

Košetice

Speřice

1:7

 

Trenér: Miroslav Čermák

  

Okresní přebor - mladší dorost

Kolo

Datum

Čas

 

 

Výsledek

1

03.09.2023

15:00

Žirov

Speřice

3:3

2

10.09.2023

10:00

Speřice

Počátky

2:4

3

14.10.2023

10:30

Horní Cerekev/Batelov

Speřice

3:0

4

04.10.2023

16:30

Speřice

Pelhřimov

2:5

10

28.09.2023

15:00

Speřice

Horní Cerekev/Batelov

2:2

5

01.10.2023

11:00

Pacov

Speřice

6:1

6

08.10.2023

10:00

Speřice

Želiv/Senožaty

6:1

7

15.10.2023

11:30

Košetice

Speřice

1:3

8

22.10.2023

10:00

Speřice

Žirov

3:1

9

29.10.2023

10:00

Počátky

Speřice

8:1

 

Trenér: Vojtěch Křepinský - ve spolupráci s SK Jiřice

Další zápasy

DALŠÍ UTKÁNÍ

Kozel.JPG

A tým (divize)

sobota 20. 4. 2024 od 16:00 hod.

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě x TJ Dálnice Speřice


B tým (Okresní přebor Pelhřimovska)

neděle 21. 4. 2024 od 13:00 hod.

TJ FC Ústrašín x TJ Dálnice Speřice