fc silon Táborsko b x TJ Dálnice Speřice 6:0 - přípravné utkání

Po zrušeném přípravném utkání proti Kutné Hoře, z důvodu nemoci v týmu soupeře, následoval přípravný zápas na hřišti FC SILON Táborsko B, který se uskutečnil v sobotu 25. 2. 2023 od 18 hod v Táboře.

 

Ohlasy po zápase:

Trenér Speřic J. Holenda:

„V základní sestavě nám z různých důvodů chybělo hned šest hráčů. Zápas neprobíhal podle našich představ. Soupeř byl velmi kvalitní. Věřím, že pokud bychom byli v plné síle, tak by utkání bylo vyrovnané, avšak i v této sestavě mohli hráči předvést lepší výkon.“

 

Soupiska:

Dominik Švec (2.pol. Josef Moravec) – Martin Řezáč, Martin Štěpánek, Petr Šíma, Vojtěch Zach – Pavel Jiřík, Martin Eremiáš (2. pol. Jiří Merunka), Patrik Pech, Martin Pohan, Matěj Vágner – Marek Fukan (2. pol. Dominik Švec)

 

V tomto týdnu nás čeká tradiční třídenní soustředění, v rámci kterého se v sobotu 4. 3. 2023 střetneme od 14 hodin s FC SELLIER & BELLOT Vlašim B (hřiště Vlašim).

O týden později proběhne generálka na jarní část divize, kdy se utkáme se Světlou nad Sázavou. Zápas proběhne pravděpodobně v neděli 12. 3. 2022 od 14:30 hod. na UT v Humpolci.

Případnou změnu termínu a místa utkání vám přineseme v příštím týdnu.

Další zápasy

DALŠÍ UTKÁNÍ

Kozel.JPG

A tým (divize)

sobota 20. 4. 2024 od 16:00 hod.

SFK Vrchovina Nové Město na Moravě x TJ Dálnice Speřice


B tým (Okresní přebor Pelhřimovska)

neděle 21. 4. 2024 od 13:00 hod.

TJ FC Ústrašín x TJ Dálnice Speřice