TJ DÁLNICE SPEŘICE B x TJ slAVOJ PACOV B 0:1

Speřice nedokázaly vsítit branku, a tak s Pacovem B prohrály díky gólu Holejšovského 0:1.

Šanci Pacova zlikvidoval gólman Maďar. Ve 25. minutě se ocitl sám před brankářem Zach, ale nezakončil. Po závaru před bránou nastřelil Huňáček tyčku a v další příležitosti zakončil vysoko nad bránu. Nebezpečnou střelu Pacova z úhlu vytáhl Maďar na roh. Z další akce již branka padla, a to do speřické sítě. U míče se sám ocitl ve 36. minutě Holejšovský a speřický gólman byl prakticky bez šance – 0:1.

Do druhého poločasu Speřice prostřídaly, ale ani to jim k brance nepomohlo. Za zmínku stojí snad jen šance Šímy v 87. minutě, která mířila těsně vedle tyče.

Další prohru z domácího hřiště se B tým pokusí odčinit za týden v sobotu 14. 10. 2023 od 15:00 na hřišti TJ Sokol Hořepník.

Jiří Menšík, trenér B týmu Speřic:

„Utkání jsme odehráli špatně. Územní převahu jsme měli jen po šestnáctku soupeře a když už jsme se dostali k zakončení, tak bylo nepřesné nebo nedůrazné. Bohužel nám to proti Pacovu nesedlo.“