TJ Dálnice Speřice x FK Bohemia Světlá nad Sázavou 3:0 - přípravné utkání

Generálka na jarní část divize proběhla 12. 3. 2023 od 14:30 na umělé trávě v Humpolci. Speřice zdolaly Světlou hrající 1. A třídu 3:0.

Do posledního přípravného utkání neměly Speřice k dispozici ani jednoho ze čtyř gólmanů, a tak do brány nastoupil hráč z pole Dominik Vlček.

Utkání bylo poměrně aktivní s převahou Speřic, avšak během první půle žádný gól nepadl. Do druhého poločasu došlo ke změně v sestavě, hráči Světlé byli unavenější a začaly padat góly.

V 65. minutě dobíhal před bránu Pavel Honzárek a vsítil míč do pravého rohu brány – 1:0. V 70. minutě po faulu brankáře Světlé na Matěje Vágnera byla nařízena penalta, kterou Martin Pohan bez váhání proměnil – 2:0. V 88. minutě přihrával Patrik Soukup před bránu, kde hlavou zakončil Vágner do brány a zpečetil výsledek na 3:0.

Trenér Speřic J. Holenda:

„Utkání nám téměř nic neukázalo, jelikož v rozestavení 4 – 4 – 2 hrát v soutěži nebudeme. V zápase se projevilo, že máme problém do defenzivy a na tom také musíme zapracovat.“

Branky Speřice:      65. Pavel Honzárek, 70. Martin Pohan (P), 88. Patrik Soukup

Sestava:                Dominik Vlček – Pavel Honzárek, Petr Šíma, Marek Fukan, Jiří Holenda – Matěj Vágner, David Jančík, Martin Pohan, Martin Eremiáš – Martin Štěpánek, Patrik Soukup

Střídali:                   Pavel Jiřík, Patrik Pech, Vladislav Ganobjak

IMG_6659.JPG

Více fotografí zobrazíte kliknutím na obrázek

Zveme vás na první jarní utkání:

• 18. 3. 2023 od 15:00 hod. Bystřice nad Pernštejnem x Speřice

Termín utkání s Bystřicí nad Pernštejnem se ještě bude v týdnu upřesňovat, proto sledujte naše stránky, kde se vše včas dozvíte.

• 25. 3. 2023 od 15:00 hod. Speřice x Start Brno

neděle 28. 4. 2024 od 16:30 hod.