Moravskoslezská divize – skupina D

Rozlosování zápasů jaro 2023/2024

Kolo

Tým

 Tým

Den

Datum

Čas

Výsledek

16.

Sokol Lanžhot

Speřice

neděle

10. 3. 2024

14:30

17.

Speřice

Velké Meziříčí

neděle

17. 3. 2024

15:00

18.

Zbrojovka Brno B

Speřice

neděle

24. 3. 2024

10:15

19.

Speřice

FSC Stará Říše

sobota

30. 3. 2024

15:00

20.

FC Velká Bíteš

Speřice

neděle

7. 4. 2024

15:30

21.

Speřice

A.F.C. Humpolec

neděle

14. 4. 2024

15:30

22.

Vrchovina

Speřice

sobota

20. 4. 2024

16:00

23.

Speřice

Pelhřimov

neděle

28. 4. 2024

16:00 

24.

Polná

Speřice

neděle

5. 5. 2024

16:30

25.

Speřice

FC Havlíčkův Brod

sobota

11. 5. 2024

16:30

26.

MSK Břeclav

Speřice

sobota

18. 5. 2024

10:15

27.

Speřice

Ždírec nad Doubravou

neděle

26. 5. 2024

17:00

28.

Žďár nad Sázavou

Speřice

neděle

2. 6. 2024

17:00

29.

Tasovice

Speřice

neděle

9. 6. 2024

17:00

30.

Speřice

Líšeň B

sobota

15. 6. 2024

16:00

Rozlosování zápasů podzim 2023/2024

Kolo

 Tým

Tým

Den

Datum

Čas

Výsledek

1.

Speřice

Sokol Lanžhot

sobota

05. 8. 2023

17:00

2:5

2.

Velké Meziříčí

Speřice

neděle

13. 8. 2023

10:15

3:3

3.

Speřice

Zbrojovka Brno B

neděle

20. 8. 2023

16:30

0:6

4.

FSC Stará Říše

Speřice

neděle

27. 8. 2023

16:30

0:0

5.

Speřice

FC Velká Bíteš

sobota

02. 9. 2023

16:00

0:3

6.

A.F.C. Humpolec

Speřice

neděle

10. 9. 2023

15:00

7.

Speřice

Vrchovina

neděle

17. 9. 2023

15:30

8.

Pelhřimov

Speřice

neděle

 24. 9. 2023

15:30 

9.

Speřice

Polná

neděle

 01. 10. 2023

15:00

10.

FC Havlíčkův Brod

Speřice

sobota

07. 10. 2023

10:15

11.

Speřice

MSK Břeclav

neděle

15. 10. 2023

15:00

12.

Ždírec nad Doubravou

Speřice

neděle

22. 10. 2023

14:30

13.

Speřice

Žďár nad Sázavou

neděle

29. 10. 2023

14:30

14.

Speřice

Tasovice

neděle

05. 11. 2023

14:00

15.

Líšeň B

Speřice

neděle

12. 11. 2023

14:00

 

Tabulka - podzim 2023/2024

pořadí

tým

zápasy

výhra

remíza

prohra

skóre

body

1

Zbrojovka Brno B 15 13 1 1 49:10 40

2

Lanžhot 15 10 5 0 43:17 35

3

Vrchovina 15 9 5 1 37:18 32

4

Líšeň B 15 9 1 5 35:21 28

5

Žďár nad Sázavou 15 8 1 6 23:24 25

6

Havlíčkův Brod 15 7 3 5 27:21 24

7

Humpolec 15 7 2 6 23:24 23

8

Velká Bíteš 15 5 6 4 22:24 21

9

Slavoj Polná 15 5 2 8 20:26 17

10

Ždírec nad Doubravou 15 4 4 7 14:18 16

11

Břeclav 15 4 6 8 24:36 15

12

Tasovice 15 5 0 10 23:35 15

13

Pelhřimov 15 3 5 7 19:27 14

14

Speřice 15 3 3 9 21:36 12

15

Velké Meziříčí  15 3 3 9 12:32 12

16

Stará Říše 15 1 4 10 14:37 7

 

Moravskoslezská divize – skupina D

Další zápasy

DALŠÍ UTKÁNÍ

Kozel.JPG

A tým (divize)

sobota 15. 6. 2024 od 16:00 hod.

TJ Dálnice Speřice x SK Líšeň B


B tým (Okresní přebor Pelhřimovska)

Sezóna 2023/2024 je u konce, děkujeme fanouškům za podporu!