Moravskoslezská divize – skupina D

Rozlosování zápasů jaro 2022/2023

Kolo

 Tým

Tým

Den

Datum

Čas

Výsledek

1.

SK Bystřice nad Pernštejnem

Speřice A

sobota

18. 3. 2023

15:00

2:0

2.

Speřice A

START Brno

sobota

25. 3. 2023

15:00

0:6

3.

FC Velká Bíteš

Speřice A

neděle

2. 4. 2023

15:30

2:0

4.

Speřice A

FC Žďár nad Sázavou

pátek

7. 4. 2023

15:30

5.

FSC Stará Říše

Speřice A

neděle

16. 4. 2023

16:00

6.

Ždírec nad Doubravou

Speřice A

sobota

22. 4. 2023

16:00

7.

 Speřice A

TJ Tasovice

sobota

29. 4. 2023

16:00

8.

 Tatran Bohunice

Speřice A

sobota

6. 5. 2023

10:15

9.

 Speřice A

MSK Břeclav

neděle

14. 5. 2023

16:30

10.

FC Havlíčkův Brod

Speřice A

sobota

20. 5. 2023

10:15

11.

 Speřice A

Sokol Lanžhot

neděle

28. 5. 2023

17:00

12.

 AFC Humpolec

Speřice A

sobota

3. 6. 2023

15:30

13.

 Speřice A

JIHLAVA B

sobota

10. 6. 2023

17:00

Rozlosování zápasů podzim 2022/2023

Kolo

Tým

Tým

Den

Datum

Čas

Výsledek

1.

Speřice A

SK Bystřice nad Pernštejnem

neděle

07.08.2022

17:00

5:1

2.

START Brno

Speřice A

pátek

12.08.2022

18:00

3:1

3.

Speřice A

FC Velká Bíteš

neděle

21.08.2022

16:30

0:5

4.

FC Žďár nad Sázavou

Speřice A

neděle

28.08.2022

16:30

5:0

5.

Speřice A

FSC Stará Říše

sobota

03.09.2022

16:00

2:1

6.

Speřice A

Ždírec nad Doubravou

neděle

11.09.2022

16:00

1:0

7.

TJ Tasovice

Speřice A

neděle

18.09.2022

15:30

2:0

8.

Speřice A

Tatran Bohunice

neděle

25.09.2022

15:30

3:4

9.

MSK Břeclav

Speřice A

sobota

01.10.2022

10:15

2:0

10.

Speřice A

FC Havlíčkův Brod

sobota

08.10.2022

15:00

0:0

11.

Sokol Lanžhot

Speřice A

neděle

16.10.2022

15:00

4:0

12.

Speřice A

AFC Humpolec

neděle

23.10.2022

14:30

1:0

13.

JIHLAVA B

Speřice A

neděle

30.10.2022

10:15

 0:2

Tabulka

pořadí

tým

zápasy

výhra

remíza

prohra

skóre

body

1

TJ Start Brno 

16

12

1

41:14

37

2

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

16

10

3

3

30:15

33

3

Tatran Bohunice

16

10 

29:16 

33 

4

TJ Sokol Tasovice

15 

9

31:11 

31 

 5

TJ Sokol Lanžhot

16 

30:16 

26 

6

FC Vysočina Jihlava B

16

7

5

33:20

26

7

MSK Břeclav

16

8

2

19:20

26 

8

TATRAN Ždírec nad Doubravou

16 

6

22:15

25

9

FC PBS Velká Bíteš 

16

6

3

7

22:28

21

10

TJ Dálnice Speřice

16

4

11 

13:39 

13 

11

FSC Stará Říše

16

2

13:26

11

12

FC Slovan Havlíčkův Brod

16

2

5

9:24

11

13 

SK Bystřice nad Pernštejnem

15

3

1

11

18:37

10

14

AFC Humpolec

16

1

12 

8:37

6

Další zápasy

DALŠÍ UTKÁNÍ

Kozel.JPG

Přípravná utkání

sobota 24. 2. 2024 od 16:00 hod.

Speřice x Bedřichov (hřiště UT Humpolec)

sobota 2. 3. 2024 od 16:00 hod.

Speřice x Pacov (hřiště UT Humpolec)